مکمل بنزین
گوناگونخبر

نگاهی به غرفه آرین دیزل در نمایشگاه خودروی شیراز

شرکت آرین دیزل که در اکثر نمایشگاه‌های خودروی کشورمان حضور فعالی دارد، در بیست و یکمین دوره نمایشگاه خودروی شیراز هم حضور پیدا کرده و محصولات خود را به نمایش درآورده است. در غرفه آرین دیزل محصولات آشنای این شرکت یعنی کامیونت‌های جک در کاربری‌های مختلفی مثل آتش‌نشانی دیده می‌شوند. آرین دیزل کامیونت‌های سری N جک را در انواع 6 تن، 8.5 تن و 9 تن تولید می‌کند که پیشرانه همه آن‌ها یکسان بوده و از نوع 3.8 لیتری چهار سیلندر دیزلی کامینز با 154 اسب بخار قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور است. کامیونت‌های آرین دیزل از تجهیزات قابل‌توجهی مثل کنترل رادیو از روی فرمان، سیستم تهویه، کروز کنترل، بخاری درجا، پنجره‌های برقی، دی‌لایت، هشدار دنده‌عقب، تاخوگراف، قفل مرکزی و سیستم هشدار انحراف از مسیر هم بهره می‌برند.

دیگر محصول این شرکت در نمایشگاه شیراز، کامیون کشنده شکموتو X5000 است که اولین بار در سال 1401 در نمایشگاه اصفهان رونمایی شد. این کشنده به پیشرانه 13 لیتری شش سیلندر خطی کامینز مجهز است که 520 اسب بخار قدرت و 2460 نیوتن متر گشتاور دارد و X5000 را به یکی از قوی‌ترین کشنده حال حاضر بازار کشورمان تبدیل کرده است. محصولی که تازگی بیشتری دارد اما کامیون کمپرسی جفت محور شکموتو X5000D است که در نمایشگاه‌های خودروی مختلف کشورمان توسط آرین دیزل به نمایش درآمد و حالا به شیراز رسیده است.

این کامیون از یک پیشرانه 10.8 لیتری شش سیلندر خطی توربودیزل کامینز استفاده می‌کند که 450 اسب بخار قدرت و 2080 نیوتن متر گشتاور دارد و انتقال نیروی آن از طریق یک گیربکس اتوماتیک با 16 دنده جلو و 2 دنده عقب صورت می‌گیرد. کامیون کمپرسی 6×4 شکموتو X5000D به لاستیک‌های آفرودی مجهز است که آن را برای کاربری‌های معدنی و خارج جاده مناسب می‌کند. حداکثر ظرفیت بار ناخالص این کامیون 26 تن اعلام شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا