مکمل بنزین
اخبار روز خودروبرگزیده‌هاتازه‌هاخبر

وانت نیسان زامیاد و پادرا پلاس با چراغ جدید دیده شد

چندی پیش، خبرنگار خودرو پایگاه خبری چرخان اقدام به انتشار تصویری از نسخه جدید وانت زامیاد (وانت نیسان) نمود که در آن تغییراتی در حوزه های چراغ‌ها، جلوپنجره و.. رخ داده بود. باتوجه به مشخص نبودن امکان تداوم تولید این خودرو در آن زمان، نمی‌توانستیم اظهار نظر بیشتری در رابطه با نسخه جدید کنیم.

وانت زامیاد نیسان جدید - ZAMYAD NISSAN NEW
وانت زامیاد جدید

براساس تصویر فوق، گرافیک چراغ‌ها در نسخه جدید تغییر کرده و دی لایت‌ها که قبلا برای پاس کردن برخی استانداردها برروی سپر خودرو نصب می‌شد، به داخل چراغ های اصلی منتقل شده و حالت گردی پیدا کرده است. علاوه بر این، طرح جلوپنجره نیز تغییر کرده و لوگوتایپ زامیاد در وسط آن نصب شده که زیباتر از حالت قبلی است.

چراغ‌های جدید

به تازگی تصاویری بدستمان رسیده که نشان می‌دهد در وانت زامیاد (نیسان) و در پادرا پلاس و احتمالا کارون، تغییراتی در بخش چراغ‌ها اتفاق افتاده است.

در وانت زامیاد، دی لایت‌های جدید براساس همان تصویر گرافیکی بوده که در ابتدای این مطلب منتشر شده است. اما فعلا تغییری در جلوپنجره اتفاق نیفتاده است. در رابطه با پادرا پلاس که چراغ های آن با کارون (پادرا پلاس 2 کابین) و صحرا (پادرا پلاس 2 کابین 2 دیفرانسیل) مشترک است، مشاهده می‌شود چراغ‌های روز که از ماه‌های پیش در قاب مهشکن نصب می‌شد، به داخل چراغ‌های اصلی منتقل شده و حالت C پیدا کرده است.

امکانات ایمنی جدید وانت زامیاد جدید

براساس استانداردهای جدید، وانت زامیاد امکان تولید ندارد. پس به همین دلیل، مدیران زامیاد به فکر افتادند تا آن را به سیستم‌های ایمنی مجهز کنند. سامانه کنترل پایداری (ESP)، رادار هشدار خروج از خط (LDWS)، ترمز اضطراری، سامانه پایش فشار باد تایرها (TPMS)، سنسور نور و… از مواردی هستند که باید در وانت زامیاد نصب شوند.

وانت زامیاد با استانداردهای جدید احتمالا تا اواخر امسال وارد بازار خواهد شد

اولین تصویر از کابین وانت نیسان زامیاد راست فرمان صادراتی منتشر شد

سیدعلی سیدهاشمی

سیدعلی سیدهاشمی - SEYYED ALI SEYYED HASHEMI - خبرنگار و فعال حوزه خودرو - Automotive industry journalist - Репортер автомобильной промышленности- 汽车行业记者

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. تو عکس جدید، دیلایت هم تو چراغه هم تو سپر!! احتمالا چون این ماشین خطرناکه خواستن بیشتر دیده بشه

  2. نیسان 55 ساله هنوز داره تولید میشه ! واقعا متاسفم برای شرکت خودرو سازی سایپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا