مکمل بنزین
گوناگونخبر

پورشه برای تکمیل پروژه Mission E، حدودا 1400 نیروی جدید استخدام می‌کند!

کمپانی خودروسازی پورشه باتوجه به شرایط پیش آمده به‌طور رسمی اعلام کرده که قصد دارد 1400 نیروی جدید را در منطقه اشتوتگارت آلمان به‌خدمت بگیرد. این درحالیست که این شرکت در سال 2010 میلادی پرسنل کاری خود را تقرببا به دوبرابر افزایش داده بود. این فرصت‌های شغلی جدید و نیروهای فعال در آنها به‌طور ویژه در توسعه پروژه تولید خودروی تمام برقی اسپرت پورشه، که با عنوان Mission E در اواخر سال 2015 کلید خورد، به این خودروساز کمک خواهند کرد و طبق پیش‌بینی‌ها این محصول در اواخر این دهه به مرحله تولید می‌رسد.

2015-Porsche-Mission-E-Concept-2

پورشه می‌خواهد در این مرکز جدید حدودا 770 میلیون دلار سرمایه تزریق کند تا در کمتر از دوسال یک کارخانه مونتاژ و یک سالن رنگ جدید ایجاد شوند. همچنین این شرکت به دنبال استخدام کارشناسان خبره و متخصص در زمینه‌های فن‌آوری خودروهای متصل، تبدیل دیجیتالی، قابلیت‌های هوشمند و خودروهای برقی است و درکنار آن می‌خواهد 100 متخصص فناوری اطلاعات (IT) نیز بکار گیرد. علاوه براین، پورشه 50 موقعیت شغلی را برای افراد خلاق درنظر گرفته تا بتوانند آخرین فناوری‌ها را به‌بهترین شکل وارد حوزه خودرویی، مخصوصا در بخش محصولات ویژه این شرکت، نمایند.

2015-Porsche-Mission-E-Concept-7

نکته جالب اینکه این شرکت تعداد کارآموزان خود را از 150 نفر به 220 نفر افزایش و به زودی در راستای افزایش سهم زنان در نیروی کار، که بعنوان یک هدف استراتژیک در پورشه دنبال می‌شود، دو موقعیت در سطح مدیریت اجرایی را به کارکنان زن واگذار خواهد کرد. به‌گفته یکی از اعضاء هیئت مدیره این شرکت، تنها مشوق‌های مالی نمی‌تواند باعث جذب نیروهای خبره و پیشرفت شرکت شود بلکه ایجاد زندگی کاری جذاب، اعطای آزادی عمل و ایجاد شرایط رقابتی بین پرسنل از برنامه‌های اصلی بخش منابع انسانی پورشه تلقی می‌شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا