مکمل بنزین
خبر

دانگ‌فنگ و پژو یک کارخانه جدید برای تولید SUV در چین راه‌اندازی کردند

پژو با هدف گسترش بازار محصولات خود، یک کارخانه جدید در شهر چنگدو چین با همکاری دانگ‌فنگ به‌عنوان یک کمپانی بومی، تاسیس نمود. این کارخانه که احداث آن حدود ۲ سال زمان برده برای ساخت خودرو با پلتفرم‌ EMP2 برای دانگ فنگ، پژو و سیتروئن آماده شده. چیزی که باعث رشد صنعت خودروسازی چین شده، قانون خوب این کشور است که اگر کمپانی‌های خارجی بخواهند در چین فعالیت کنند، باید یک کمپانی محلی را برای شراکت انتخاب کنند و به صورت انفرادی حق فعالیت در چین را نخواهند داشت.

wuhan-dpca

رئیس هیئت مدیره شرکت پژو سیتروئن در این مراسم گفت: این کارخانه جدید به ما کمک خواهد کرد تا بخش تولید خودروهای SUV که بازار آن به‌سرعت در حال رشد است را برای پاسخگویی به‌نیازهای مشتریان چینی، گسترش دهیم. این نشان دهنده یک گام محکم در اجرای طرح تولید ۲۰ مدل جدید خودرو تا سال ۲۰۲۱ در چین و همچنین دستیابی به رکورد فروش بیش از یک میلیون خودرو در منطقه تا سال ۲۰۱۸ است. استفاده از یک سیستم تولید انعطاف پذیر اجازه یک همکاری نزدیک را به این ۲ شرکت می‌دهد. این کارخانه دارای ظرفیت تولید سالانه 300،000 وسایل نقلیه است و اولین محصول این شرکت تولید مدل جدید پژو 4008 خواهد بود که از ماه نوامبر در بازار محلی به‌فروش گذاشته می شود.

علی شیرعلی بیک

مهندس مکانیک گرایش طراحی جامدات از دانشگاه آزاد تهران‌جنوب. علاقه مند به طراحی صنعتی مخصوصا خودرو. مترجم و نویسنده درحوزه خودرو، تکنولوژي و صنایع مرتبط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا