مکمل بنزین
گوناگونخبر

توسعه خودروی الکتریکی نیسان مخصوص ژاپنی‌ها!

با توجه به گزارشات موجود و اطلاعات منتشر شده از منابع ژاپنی؛ کمپانی نیسان قصد دارد تا یک خودروی الکتریکی جدید و کامل را توسعه دهد که توان استفاده از بنزین را هم دارد!

Nissan Note

Nikkei Asian Review ادعا می‌کند که نیسان یک خودروی الکتریکی و ساب کامپکت به تولید می‌رساند که به طور گسترده فقط برای فروش انحصاری در ژاپن به تولید خواهد رسید.

Nissan Note

به نظر می‌رسید که عرضه I3 BMW در ژاپن، نیسان را بر آن داشته است که مدل Note خود را به یک موتور بنزینی کوچک در کنار باتری و موتور الکتریکی مجهز کند. موتور بنزینی مذکور قدرت تولیدی خود را به برق تبدیل خواهد کرد و انرژی تولیدی در باتری‌ها ذخیره خواهد شد. این سیستم  تا 40 درصد مصرف سوخت را کاهش می‌دهد و به این ترتیب خودرو از نظر میزان مصرف سوخت تبدیل به یک وسیله نقلیه کار آمد خواهد شد.

به نظر می‌آید که نیسان برای خودروی جدید خود قیمتی معادل 2 میلیون ین؛ یعنی 19234 دلار در نظر بگیرد و با شروع نوامبر فروش آن را آغاز کند.

امین نقی زاده

از اواخر سال 94 به تیم نویسندگان چرخان پیوسته و از آن زمان تاکنون با نهایت علاقه و اشتیاق به همکاری خود با این تیم دوست داشتنی ادامه داده‌ام. همیشه در حال یادگیری هستم و هیچ گاه از مطالعه به دور نبوده و نخواهم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا