مکمل بنزین
گوناگونخبر

آئودی Q2 تهدیدی برای بی ام و X1 و مرسدس GLA!

بسیاری از افراد مدل جدید آئودی Q2 را جایگزین نیسان Juke و پژو 2008 می‌دانند، درحالیکه سرپرستان این کارخانه معتقدند این مدل پتانسیل گرفتن بازار را از مرسدس GLA و بی‌ام‌و X1 دارد.

audi-q2-10

یکی از سرپرستان این کارخانه در گفتگو با Autonews اعلام کرده که این مدل کوچکترین و ارزانترین SUV در بازار بوده که حتی توان جذب مشتریانی که به دنبال خودرو کوچک سایزSUV هستند را دارد.

اگر این موضوع به اثبات برسد موجب می‌شود که مدل Q3 این کارخانه مشتریان همیشگی خود، که به دنبال طرح‌های بزرگ و انحنا دارهستند، را حفظ کند. طراح خارجی کراس‌اوور این کارخانه گفت: مدل Q2 شبیه ورزشکاران لاغراندام و قلمی نیست، بلکه بازیکن فوتبال آمریکایی با عضلات شش تکه‌ایی است.

audi-q2-7

خودرو مینی Countryman می‌تواند پتانسیل رقابت را با این مدل آئودی داشته باشد که به نظر مسئولان آئودی تهدید جدی محسوب نمی‌شود؛ به دلیل اینکه مشتریان مینی وفادار به این برند هستند و علاقه‌ایی به داشتن خودروهایی با سایز بزرگتر را ندارند.

سپیده رمضانی

تابستان سال ۹۵ به تیم نویسندگان چرخان ملحق شدم. طرفدار خودروهای سبز و برقی هستم. سعی می‌کنم خبرهای جذاب و جالب درباره وسایل نقلیه را برایتان بنویسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا