مکمل بنزین
گوناگونخبر

برخورد خودرو اپل به راه‌بند و تغییر استراتژی خودران!

خودروی پروژه تیتان اپل به راه‌بند برخورد کرد و باعث شد تا این غول تکنولوژی تجدید نظر درباره تکنولوژی این خودران بکند. بر اساس گزارش نیویورک‌تایمز اپل افراد بسیاری را از این پروژه برکنار کرده است؛ با این وجود هنوز علت این برخورد مشخص نشده، اما مشکل این خودران از قسمت reboot این پروژه ذکر شده‌است.

apple-car-4

در طول دو سال گذشته اپل پنهانی روی طراحی و توسعه خودروی خودش کار‌ کرده، اما به تازگی تمرکزش را روی تکنولوژی‌های خودران تغییر داده که می‌توان انتظار داشت این کارخانه اتومبیل خود را به زودی تولید کند. اگرچه این کارخانه گزینش‌ وسیله‌های نقلیه مختلف خودران را در دست بررسی دارد، اما هنوز این پروژه زمان زیادی نیاز دارد تا به سرانجام برسد.

apple-car-3

در ۱۸ ماهه اول کار این پروژه ۱۰۰۰ نفر استخدام شده‌اند، ولی سرپرست این پروژه، اپل را اوایل سال میلادی جاری ترک کرد. افراد درگیر با این پروژه نگران این موضوع هستند که چطور اپل می‌خواهد این خودران را به صنعت اتومبیل وارد کند. با همه این تفاسیر، اپل سکوت خود را درباره این پروژه حفظ کرده و همه را سرگردان در پشت درهای بسته قرار داده است!

سپیده رمضانی

تابستان سال ۹۵ به تیم نویسندگان چرخان ملحق شدم. طرفدار خودروهای سبز و برقی هستم. سعی می‌کنم خبرهای جذاب و جالب درباره وسایل نقلیه را برایتان بنویسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا