فصل اول مجموعه گرندتور با تخریب ۲۷ خودرو به پایان رسید!

علاقه‌مندان به خودرو مطمئنا اسم جرمی کلارکسون را شنیده‌اند! کسی که به خاطر برنامه جذاب و بسیار مهیج Top Gear یا همان تخت‌گاز، به یک چهره سرشناس و مطرح بین بینندگان و دوست داران حوزه خودرو تبدیل شد. جرمی که درحال حاضر ۵۶ سال دارد، مشغول ایفای نقش در یک مجموعه جذاب دیگر با عنوان گرندتور (The Grand Tour) است که هفته پیش ساخت فصل اول آن به پایان رسید.

jeremy-clarkson-the-grand-tour

این رو هم بخون:

جرمی در مجموعه Top Gear که از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۵ میلادی و در ۲۲ فصل متنوع با مشارکت شبکه بی‌بی‌سی تولید شد، درکنار دو همکار خود یعنی هموند و می، هنرنمایی‌های بسیار زیادی را برای مردم به نمایش گذاشتند که نتیجه آن تبدیل این برنامه به یکی از پربیننده‌ترین تولیدات در سطح دنیا شد. اما حالا بعد از جداشدن این گروه از بی‌بی‌سی به دلیل برخی مشکلات، وارد مجموعه گرندتور شدند که با مشارکت و سرمایه گذاری شرکت آمازون برای به نمایش درآمدن در سرویس ویدئوی این شرکت تولید می‌شود.

maxresdefault

در این سری جدید کلارکسون و همکارانش بسیار جذاب‌تر از مجموعه قبلی ظاهر شده‌اند چراکه آنها فقط برای ساخت فصل اول این مجموعه در حدود ۲۷ دستگاه خودرو را به‌طور کامل منهدم کرده‌اند! پیش از این و به دلیل سوابق این چنینی، جرمی به‌عنوان یکی از چهره‌های معروف تلویزیونی با بالاترین میزان ریسک و به‌خطر انداختن سلامتی در برنامه‌های تولیدی معروف شده بود. با این حال وی همچنان نشان داده که علاقه خاصی به ایجاد تخریب و انفجار دارد و همانند مجموعه تخت‌گاز که تعداد بسیار زیادی خودرو را نابود کرد، در مجموعه جدید هم این روند را با جدیت بیشتری در پیش گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.