Take a fresh look at your lifestyle.

فولکس‌واگن و تیگوآن L برای چینی‌ها!

فولکس‌واگن قصد دارد نسخه‌ای از کراس‌اوور تیگوآن را با نام تیگوآن L تولید کند. یک نمونه از تیگوآن L بدون هیچ پوششی در چین دیده شده است. این خودرو قرار است در چین تولید شود و در چهارماهه نخست سال آینده به بازار عرضه گردد.

با چرخان همراه باشید.

انتظار می‌رود تمام فضای اضافی که به‌خاطر افزایش طول و فاصله محوری در تیگوآن L به دست آمده است، به سرنشینان عقب اختصاص یابد. این کراس‌اوور به‌صورت در استاندارد دارای پنج صندلی در دو ردیف خواهد بود اما امکان سفارش ردیف سوم با دو صندلی بیشتر هم وجود دارد که تیگوآن L را به یک کراس‌اوور هفت‌نفره واقعی تبدیل می‌کند. هرچند هنوز هیچ تصویری از ردیف سوم صندلی‌های این خودرو نداریم اما قطعا این صندلی‌ها بسیار جادار خواهند بود.

تیگوآن L

در داخل خودرو، سبک معمول فولکس‌واگن یعنی کیفیت بالای تمامی قسمت‌ها، چرم عالی و فرمان اسپرت به چشم می‌خورد. یک صفحه‌نمایش 8 اینچی هم در مرکز داشبورد قرار گرفته است اما این چیزی است که به‌زودی به فولکس‌واگن ضربه خواهد زد؛ زیرا این نمایشگر بیش‌ازاندازه کوچک بوده و مناسب سال 2017 نیست تا جایی که این روزها حتی مینی MPVهای چینی هم دارای صفحه‌نمایش‌های 12 اینچی هستند؛ بنابراین خریداران صفحه‌نمایش‌های بزرگ و جدیدی می‌خواهند که کامل بوده و برنامه‌های زیادی داشته باشد حتی اگر هرگز از آن‌ها استفاده نکنند.

چهار پیشرانه مختلف برای تیگوآن L در دسترس خواهد بود که عبارت‌اند از 1.4 لیتری توربو 150 اسبی، 1.8 لیتری توربو 180 اسبی، 2 لیتری توربو 185 اسبی و 2 لیتری توربو 220 اسب بخاری. گیربکس‌ها هم فقط به دو نمونه شش سرعته و هفت سرعته DCT اتوماتیک محدود می‌شوند و نمونه دستی وجود نخواهد داشت. قیمت فولکس‌واگن تیگوآن L از 200 هزار یوآن (28,900 دلار) شروع شده و تا حدود 320 هزار یوآن (46,300 دلار) افزایش خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.