Take a fresh look at your lifestyle.

شرایط فروش خودروهای DS ویژه نوروز توسط آرین موتور تابان اعلام شد!

برند لوکس و فرانسوی DS به مناسبت فر رسیدن سال نو، شرایط فروش ویژه‌ای را توسط نماینده رسمی محصولاتش در ایران، شرکت آرین موتور تابان اعلام کرده است.

در این شرایط فروش، کلیه مدل‌های برند پرمیموم DS با مدل 2017 عرضه می‌شوند. در شرایط فروش ویژه نوروز آرین موتور، خودروهای این برند خاص و پرمیوم فرانسوی با اقساط تا 24 ماه بدون بهره و سررسید چک‌ها از اردیبهشت ماه به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

در این شرایط فروش استثنایی مدل شاسی بلند پرمیموم DS 6 به قیمت 235 میلیون تومان به فروش می‌رسد. در صورت خرد نقدی، مشتریان از تخفیف چهار میلیون و پانصد هزار تومانی برخوردار می‌شوند.

همچنین برای رفاه حال دوستداران برند DS، این خودرو با اقساط 24 ماهه بدون بهره نیز عرضه می‌شود. در شرایط فروش اقساطی مشتریان از یک وام 85 میلیون تومانی 24 ماهه بدون بهره برخوردار می‌شوند. مبلغ هر یک از اقساط 3.542.000 تومان است. زمان تحویل شاسی بلند DS 6 در هر دو روش فروش نقد و اقساطی فوری است.

مدل سدان پرمیموم DS 5LS با قیمت 192 میلیون تومان به فروش می‌رسد. در صورت خرید نقدی تخفیفی معادل 3.700.000 تومان به خریداران تعلق می‌گیرد. برای رفاه حال علاقه مندان، این خودرو نیز با اقساط 24 ماهه بدون بهره به فروش می‌رسد. در این شرایط، فروش اقساطی DS 5LS با وام 85 میلیون تومانی بدون بهره 24 ماهه انجام می‌گیرد. مبلغ هر یک از اقساط نیز 3.542.000 تومان است. زمان تحویل در هر دو روش فروش نقد و اقساطی فوری است.

علاقه مندان جهت اطلاع از شرایط فروش و مشخصات خودروهای برند پرمیموم DS می توانند به وب سایت آن به آدرس http://www.dsautomobiles.ir مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.