il

با ۱۹ میلیون تومان سوار رنو سیمبل مدل ۲۰۱۷ شوید!

شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران بخشنامه فروش نقدی و اقساطی رنو سیمبل مدل ۲۰۱۷ را هفته قبل منتشر کرد.

قیمت اتومبیل رنو سیمبل مدل ۲۰۱۷ معادل ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است که متقاضیان خرید نقدی این خودرو می‌توانند با گرفتن تخفیف ۳ و نیم میلیون تومانی این خودرو را خریداری کنند و فوری خودرویشان را تحویل بگیرند. یکی دیگر از گزینه‌های خرید نقدی پرداخت در دو مرحله شامل ۴۵ میلیون تومان در زمان ثبت نام و ۳۱ میلیون تومان یک ماه بعد در زمان گرفتن خودرو است.

بیشتر بخوانید:

از سوی دیگر این شرکت شرایط ویژه‌ای دو گزینه‌ای برای خرید اقساطی فراهم کرده؛ در گزینه اول مشتریان باید در زمان ثبت نام ۳۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان پرداخت کنند و مابقی وجه را ۱۲ ماهه بدون کارمزد، ۲۴ ماهه با سود ۱۸ درصد یا ۳۰ ماهه با سود ۲۱ درصد را بپردازند و خودرویشان را فوری یا ۳۰ روز بعد از ثبت نام دریافت کنند. در گزینه منعطف دوم، مشتریان در هنگام ثبت نام ۱۹ میلیون تومان و به همراه آن یک فقره چک ۲۵ روزه به مبلغ ۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را پرداخت می‌کنند و مابقی وجه را همانند گزینه اول انتخاب کرده و پرداخت خواهند کرد. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت نگین خودرو یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه فرمایند.

درباره نویسنده

تابستان سال ۹۵ به تیم نویسندگان چرخان ملحق شدم. طرفدار خودروهای سبز و برقی هستم. سعی می‌کنم خبرهای جذاب و جالب درباره وسایل نقلیه را برایتان بنویسم.

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. farid

  با این موتور و کابین و امکانات سیمبل حتی همین چند وقت پیش که زیر ۷۵ بود هم توجیه نداشت چه برسه به الان! تو ابن رنج سراتوی سایپا با همه عیب و ایراداتش خیلی بهتره!

   
  پاسخ
 2. ناشناس

  سلام تمام مشخصات فنی سیمبل همان تندر اتومات است . فقط یک مقدار ظاهر بهتره . که آن هم ۳۰ ملیون گرانتر نمی ارزد…واقعا متاسفم ……

   
  پاسخ
 3. بهرامی

  ۲۰ درصدد متوسط کشورهای هم رده خودمان حقوق میگیریم ، خودرو را حداقل دو برابر قیمت جهانی باید بخریم . واقعا” دست دولت ، وزارت صنایع و فرغون سازان داخلی درد نگنه . فقط مونده شب تو خونمون جیبمون را هم بزنند .

   
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.