رونمایی شرکت نگین خودرو از مگان جدید در نمایشگاه خودروی تهران!

بی‌شک، رنو مگان یکی از محبوب‌ترین و باکیفیت ترین محصولات این شرکت فرانسوی در ایران بوده است، خودرویی که همواره خریداران آن از استهلاک کم و کیفیت آن صحبت می‌کنند. حال پس از چند سال، نگین خودرو که به عنوان نماینده رسمی رنو در ایران شناخته می‌شود، قصد دارد مگان جدید را به بازار ایران بیاورد و توسط این خودرو، خریداران و مشتریان بیشتری را به خود جذب کند.

پیرامون این خبر، در دومین نمایشگاه خودروی تهران، رنو مگان جدید به خبرنگران، کارشناسان و عموم مردم معرفی شد. لازم به ذکر است، خودروهاى موجود در نمایشگاه به صورت نمونه در غرفه رنو حضور دارند و نسخه بازار ایران با خودروهاى ذکر شده متفاوت است.

حال با توجه به خبرهاى رسیده، رنو مگان نسل جدید به صورت صندوق دار و با پیشرانه ١.٢ لیترى توربو به بازار عرضه مى‌شود. موتور این خودرو توانی برابر با ١٢٠ تا ١٣٠ اسب بخار(با توجه به سفارش هر کشور) و گشتاور ١٩٠ نیوتن متر را تولید مى‌کند که این قدرت توسط یک گیربکس ٧ دنده دو کلاچه به چرخ‌هاى جلو منتقل خواهد شد.

مگان جدید در بازار ایران به امکاناتى نظیر ۶ کیسه هوا، سقف نیمه پانورامیک، سنسور نور، سنسور باران، گرم کن صندلى هاى جلو، سیستم R-Link، اتوپارک، تودوزى چرم، استارت دکمه‌اى، فرمان برقى، کروزکنترل و محدود کننده سرعت، دوربین دنده عقب و… مجهز است.

مگان جدید قرار است که از شهریور ماه ١٣٩٧ وارد بازار کشور شود و در صورت ثابت بودن شرایط واردات قیمتى حدود ١۴٠ تا ١۶٠ میلیون تومان را به خود اختصاص دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.