il

رونمایی شرکت نگین خودرو از مگان جدید در نمایشگاه خودروی تهران!

بی‌شک، رنو مگان یکی از محبوب‌ترین و باکیفیت ترین محصولات این شرکت فرانسوی در ایران بوده است، خودرویی که همواره خریداران آن از استهلاک کم و کیفیت آن صحبت می‌کنند. حال پس از چند سال، نگین خودرو که به عنوان نماینده رسمی رنو در ایران شناخته می‌شود، قصد دارد مگان جدید را به بازار ایران بیاورد و توسط این خودرو، خریداران و مشتریان بیشتری را به خود جذب کند.

پیرامون این خبر، در دومین نمایشگاه خودروی تهران، رنو مگان جدید به خبرنگران، کارشناسان و عموم مردم معرفی شد. لازم به ذکر است، خودروهاى موجود در نمایشگاه به صورت نمونه در غرفه رنو حضور دارند و نسخه بازار ایران با خودروهاى ذکر شده متفاوت است.

حال با توجه به خبرهاى رسیده، رنو مگان نسل جدید به صورت صندوق دار و با پیشرانه ١.٢ لیترى توربو به بازار عرضه مى‌شود. موتور این خودرو توانی برابر با ١٢٠ تا ١٣٠ اسب بخار(با توجه به سفارش هر کشور) و گشتاور ١٩٠ نیوتن متر را تولید مى‌کند که این قدرت توسط یک گیربکس ٧ دنده دو کلاچه به چرخ‌هاى جلو منتقل خواهد شد.

مگان جدید در بازار ایران به امکاناتى نظیر ۶ کیسه هوا، سقف نیمه پانورامیک، سنسور نور، سنسور باران، گرم کن صندلى هاى جلو، سیستم R-Link، اتوپارک، تودوزى چرم، استارت دکمه‌اى، فرمان برقى، کروزکنترل و محدود کننده سرعت، دوربین دنده عقب و… مجهز است.

مگان جدید قرار است که از شهریور ماه ١٣٩٧ وارد بازار کشور شود و در صورت ثابت بودن شرایط واردات قیمتى حدود ١۴٠ تا ١۶٠ میلیون تومان را به خود اختصاص دهد.

درباره نویسنده

هیچ گاه از علاقه خود به دنیای اتومبیل غافل نشوید. یک مازندارنی اصیل. علاقمند به خودروهای آلمانی و سیستم های پیشرفته. نویسنده و کارشناس بازار خودرو ایران و مسائل روز صنعت خودرو در سرتاسر جهان.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.