Take a fresh look at your lifestyle.

داتیس خودرو به نمایشگاه خودوری تهران آمد!

 

ولوو را می‌توان یکی از بهترین خودروسازهای جهان نامید. اما این خودروساز در ایران به‌دلیل عدم پشتیبانی از سوی برخی شرکت‌ها در چند وقت اخیر دچار حاشیه شده است. اما یکی از شرکت‌های حاضر در بازار خودروی ایران دوباره توانست نمایندگی رسمی این شرکت سوئدی را به‌خود اختصاص دهد و اتومبیل‌های این کمپانی مشهور را در دومین دوره از نمایشگاه بین المللی خودروی تهران برای بازدید عمومی از سوی علاقمندان و کارشناسان حاضر سازد.

 پیرامون همین خبر، ظهر روز گذشته در اولین روز رسمى نمایشگاه خودرو تهران شرکت داتیس خودرو بالاخره یک دستگاه ولوو را به غرفه خود آورد. این خودرو XC90 عادى و رسمى ولوو بود و آن چنان تزئینات خاص هیکو اسپرتیو در آن دیده نمى‌شد.

 برخى احتمال مى‌دهند که XC90 حاضر در غرفه داتیس خودرو همان خودرویى است که این روزها در جاده هاى کشور تردد دارد. ولوو XC90 براى اولین بار با مدل ٢٠١۶ توسط افرا موتور به بازار ایران وارد شد که بعد از مدتی به‌دلیل کم کاری صورت گرفته از سوی افرا موتور، نمایندگی ولوو به شرکت دیگری واگزار گریدد . این خودرو که روزهاى اول قیمت حدود ٣۵٠ میلیون تومان را در بازار داشت، در شرایط فعلى به بهاى ٧٢٠میلیون تومان رسیده است.

 ولووى XC90 به عنوان لوکس‌ترین کراس اوور و شاسى بلند این خودروساز برتر سوئد شناخته مى‌شود. برخى احتمال مى دهند که امروز بقیه محصولات ولوو و هیکو اسپرتیو به نمایشگاه خودرو تهران برسد. شرکت داتیس خودرو به عنوان نماینده رسمى هیکو اسپرتیو و ولوو شناخته مى شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.