il

شرایط جدید فروش بسترن B30 + جدول!

گروه بهمن خودرو پیش فروش خودروی سواری بسترن B30 را از تاریخ ۱۱ دی ماه شروع کرده است. موعد تحویل خودروهای سواری بسترن B30 در ماه‌های اسفند ۹۶، فروردین و اردیبهشت سال آتی تعیین شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

خریدارانی که متقاضی داشتن این خودرو در سال جاری هستند می‌بایست در ودیعه اول ۲۸ میلیون تومان پرداخت کنند و مابقی را در زمان تحویل خودرو بپردازند. قیمت این خودرو معادل ۵۹ میلیون و ۴۶۰ هزار در نظر گرفته شده است. از سوی دیگر خریدارانی که متقاضی گرفتن خودرویشان در سال آتی هستند می‌توانند طی ۲ الی ۳ اقساط خودرویشان را خریداری کرده؛ در این صورت قیمت خودرو به روز محاسبه خواهد شد. سود مشارکت و انصراف سالیانه این شرایط فروش به ترتیب برابر ۱۶ و ۱۲ درصد مشخص شده است. متقاضیان خرید بسترن B30 برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت بهمن موتور یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه فرمایند.

به سوپر گروه بسترن B30 ملحق شوید

درباره نویسنده

تابستان سال ۹۵ به تیم نویسندگان چرخان ملحق شدم. طرفدار خودروهای سبز و برقی هستم. سعی می‌کنم خبرهای جذاب و جالب درباره وسایل نقلیه را برایتان بنویسم.

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. عبدالرضا

    چرا به هر بهانه ای قیمت خودرو رو افزایش میدنند یه سئوال از خودروسازان دارم این مصرف کننده مظلم درکجا وجدانتان جا دارندلطفا یکی جواب منو بده.

     
    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.