il

رنو نیز در افزایش‌ قیمت‌ خودروها، از دیگر شرکتها جا‌نماند!

به گزارش چرخان، در حالیکه این‌روزها خبر گرانی خودروها صدرنشین سایتهای خبری شده‌است، شرکت نگین خودرو که نمایندگی اصلی واردات محصولات رنو در ایران می‌باشد، از این موج گرانی جانمانده و دو محصول پرفروش خود را گران کرده‌است.

طبق بررسی‌های صورت‌گرفته، رنو‌تلیسمان با افزایش ۳۹ میلیون تومانی، قیمت این محصول را به عدد ۲۴۹ میلیون تومان رساند!همچنین رنو‌کلیوس ۲۰۱۸ این شرکت نیز با افزایش ۶۳ میلیون‌تومانی به ۲۳۵ میلیون ‌تومان رسید!

این‌شرکت نه‌تنها محصولات ۲۰۱۸ خود، بلکه محصولات مدل ۲۰۱۷ را نیز مشمول این گرانی‎‌ها کرده‌‌است و افزیش بیش از ۳۰ میلیون تومانی را در سایر محصولات شاهد‌هستیم.

نکته قابل‌ذکر در این‌بین، عدم ورود محصولات جدید شرکتهای واردکننده به کشور است و معلوم‌نیست که پس از ورود محصولات نیز شاهد افزایش‌قیمت دوباره، خواهیم‌بود یا خیر؟!

سوال دوم اینجاست که با‌وجود رسمی‌بودن نمایندگی نگین‌خودرو در ایران، چرا این‌شرکت از سود سرشار واردات به‌حدی که از دیگر واردکنندگان کمتر‌باشد، چشم پوشی نمی‌کند و آیا اصولا طبق قوانین واردات و دفتر بازرسی‌وزارت‌صنعت، آیا این‌شرکت می‌تواند این افزایش‌قیمت را اعمال‌کند یا خیر؟!

 

درباره نویسنده

بعضی وقتها میشه با یک چیز کوچیک بزرگترین شادی ها رو خلق کرد و بعضی وقتها کل دنیا هم جمع بشن نمی تونن خوشحالت کنن ... قصه من و تیبای خودم همینه ... باهاش زندگی می کنم و خوشحالم. توی چرخان از اخباری می نویسم که میدونم برای خیلی ها جالبه و مفید !

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.