il

قیمت و شرایط فروش و پیش‌فروش B30 با مدل۹۷ اعلام شد!

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی بهمن در اطلاعیه‌ای از آغاز فروش و پیش‌فروش خودروی B30 با مدل۹۷ خبر داد. این گروه‌خودروسازی که از شرکت‌های قدیمی در صنعت خودروسازی کشور است، با شرایط جدید نسبت به ثبت‌نام متقاضیان خودرو اقدام می‌نماید.

طبق اطلاعیه‌ این‌شرکت تحویل خودروهای ثبت‌نامی با مدل۹۷ در ۳موعد انجام می‌شود که به ترتیب در اسفند۹۶، فروردین۹۷ و اردیبهشت۹۷ خواهدبود.

خودروی B30

قیمت نهایی و قطعی این‌خودرو برای متقاضیان تحویل خودرو در اسفند۹۶ رقم ۵۹میلیون و ۴۶۰هزار تومان خواهدبود. قیمت نهایی برای متقاضیان B30 بهمن‌موتور در فروردین و اردیبهشت۹۷ طبق قیمت روز شرکت خواهدبود.

سود مشارکت در این طرح ۱۶درصد بوده و مشتریان می‌توانند از سود انصراف ۱۲درصدی استفاده کنند. همچنین از دیگر شرایط این شرکت برای پیش‌فروش B30 فروش چندمرحله‌ایست که برای بعضی از مشتریان قابل‌توجه خواهدبود.

به سوپر گروه بسترن B30 ملحق شوید

درباره نویسنده

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.