معرفی خودروی جدید Kia Forte 2019 در نمایشگاه بین المللی خودروی دیترویت!

خودروی Compact Sedan جدید شرکت کیا که از مدل استینگر این شرکت الهام گرفته است، در 15 ژانویه رونمایی می‌شود.

شرکت کره‌ای و نام‌آشنای کیا، درصدد رونمایی از یک نسخه‌ به‌روز شده سدان خود در نمایشگاه بین‌المللی موتورشو آمریکای شمالی رونمایی کند. برای آشنایی بیشتر طرفداران خودرو، این شرکت تعدادی تصاویر گرافیکی از نمای داخلی و خارجی این مدل جدید رونمایی کرده است.

همان‌طوری که در این تصاویر پیداست، برای خطوط روی بدنه این خودرو کمی زیاده‌روی شده است، اما نمای کلی این طرح جدید به‌طورکلی خوب از آب درآمده و چهره‌ای جدید را به نمایش می‌گذارد.

در حقیقت، طبق گفته‌های شرکت کیا، چهره‌ی جدید Forte بسیار ریزبینانه تر و دقیق‌تر کارشده است. درحالی‌که در کنار این طراحی ظریف، از ویژگی‌های اسپرت کیا استینگر نیز در این طرح جدید استفاده‌شده است. می‌توان گفت که در قسمت عقبی این خودرو، در کل، سایه‌هایی از خودروی استینگر نمایان و مشهود است. با این تفاوت که در این مدل جدید این قسمت عقب کمی عریض‌تر و عضلانی‌تر به نظر می‌آید. سپر عقب Kia Forte نیز با بازطراحی خود توانسته شباهت این قسمت از این خودرو را به Sportage به نمایش بگذارد.

در قسمت جلویی این خودرو یعنی روی کاپوت آن، چین و شکن‌های برجسته‌تری به چشم می‌خورد. خطوط برجسته‌ای که با جدا کردن چراغ‌های جلو از جلوپنجره آن، توانسته‌اند مأموریت خود را برای معرفی یک خودروی جذاب و تهاجمی به انجام برسانند. همچنین با توجه به این تصاویر می‌توان فهمید که باوجود نماد جلوپنجره‌ای معروف شرکت کیا، یعنی جلوپنجره معروف به ببری شکل، که کیا آن را به‌عنوان یک نماد برای خودروهای خود انتخاب کرده است، یک بازطراحی جدید برای چراغ‌های جلو برای تطابق هرچه بیشتر با جلوپنجره صورت گرفته است.

اما این بازطراحی‌ها به همین‌جا ختم نمی‌شوند و با نگاهی به کابین این خودرو، می‌توان وجود یک صفحه‌نمایشی که بالای دو هواکش افقی قرارگرفته‌اند را حس کرد. البته هواکش‌های توربین مانندی که در گوشه‌ی کابین دیده می‌شوند بی‌شباهت به آنچه در کیا استینگر وجود دارند نیست.

شرکت کیا قصد دارد تا Forte 2019 خود را به همراه تمامی به‌روزرسانی‌ها و جزئیات آن، در 15 ژانویه 2018 به نمایش بگذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.