مکمل بنزین
خبرداخلیشرایط فروش

طرح فروش مشارکتی تویوتا روفور (RAV4) و تویوتا C-HR با تسهیلات مناسب (بهمن96)

به گزارش چرخان، شرکت ایرتویا نماینده رسمی محصولات تویوتا در ایران، به منظور جلب نظر مشتریان و متقاضیان خرید محصولات تویوتا در کشور که معمولا به دلیل قدرت خرید پایین، قادر به خرید نقدی یا با تسهیلات فوری شرکت ایرتویا نیستند، اقدام به فروش مشارکتی محصولات تویوتا با موعد تحویل 120 و 180 روز کاری کرده است که مشتری به راحتی می‌تواند با یک پیش پرداخت بسیار اندک نسبت به قیمت خودرو و با تکمیل وجه در طی زمان و استفاده از تسهیلات ارزان‌قیمت ایرتویا صاحب تویوتا روفور (RAV4) و دیگر محصولات تویوتا شود.

تویوتا روفور (RAV4) که یکی از خودروهای روز تویوتا در جهان است که توسط ایرتویا با شرایط ویژه فروش و پیش‌فروش می‌شود که در طرح فروش مشارکتی این شرکت، مشتری می‌تواند با پرداخت حداقل 35 میلیون تومان ثبت‌نام خود را برای خرید تویوتا روفور (RAV4) انجام دهد.

 

در طرح 120 روز کاری تویوتا برای تویوتا روفور (RAV4)، مشتری می‌بایست با پرداخت 70 میلیون تومان ثبت‌نام خود را انجام دهد. همچنین در چند مرحله به فواصل 30 روزه می‌بایست وجه و پیش‌پرداخت خود را تکمیل نماید. سود مشارکتی که ایرتویا برای این طرح در نظر گرفته 18 درصد بوده و همچنین به هر دلیل مشتری قصد انصراف داشته باشد می‌تواند پیش‌پرداخت خود را به همراه 16 درصد سود انصراف دریافت نماید.

در تسویه نقدی الباقی وجه هنگام تحویل خودرو، پس از کسر وجه مربوط به سود مشارکت، تخفیف 5 میلیون تومانی شامل مشتری خواهد شد.

 

تویوتا روفور

 

در طرح 180 روز کاری تویوتا برای تویوتا روفور (RAV4)، مشتری می‌بایست با پرداخت 60 میلیون تومان ثبت‌نام خود را انجام دهد. همچنین در چند مرحله به فواصل 30 روزه می‌بایست وجه و پیش‌پرداخت خود را تکمیل نماید. سود مشارکتی که شرکت ایرتویا برای این طرح فروش مشارکتی در نظر گرفته 18 درصد بوده و همچنین به هر دلیل مشتری قصد انصراف داشته باشد می‌تواند پیش پرداخت خود را به همراه 16 درصد سود انصراف دریافت نماید.

 

تویوتا

همچنین برای خودروی تویوتا C-HR نیز این طرح فروش مشارکتی برقرار بوده و مشتری می‌تواند با پرداخت 90 میلیون تومان در این طرح ثبت‌نام کند. موعد تحویل این خودرو 180 روز کاری بوده و سود مشارکت 15 درصدی به این پیش‌پرداخت تعلق خواهد گرفت. سود انصراف نیز برای طرح فروش مشارکتی تویوتا C-HR دوازده درصد تعیین شده که البته فعلا ایرتویا در مورد تسهیلات در نظر گرفته شده و شرایط تکمیل وجه اطلاعیه‌ای صادر نکرده است.

 

تویوتا روفور

ذاکری

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا