Take a fresh look at your lifestyle.

پیش فروش پژو 207 هاچ بک اتوماتیک ایران‌خودرو آغاز شد (ویژه دهه فجر 96)

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از آغاز پیش فروش پژو 207 هاچ‌بک اتوماتیک به مناسب دهه فجر خبر داد. این گروه خودروسازی اعلام کرد به دلیل جلب رضایت مشتریان جوان این شرکت، محصولات پرفروش خود را در دهه فجر پیش فروش می‌کند تا دسترسی آن‌ها به صورت مستقیم به محصولات این شرکت فراهم شود.

گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طبق بخشنامه قبلی صادرشده برای پیش فروش محصولات خود، اولین سری پیش‌فروش را با پژو 207 هاچ‌بک اتوماتیک آغاز کرده و مشتریان می‌توانند نسبت به ثبت نام در این طرح پیش فروش اقدام کنند.

پژو 207 هاچ بک

طبق اطلاعیه ایران‌خودرو مشتریان قادر هستند با پرداخت 24 میلیون تومان ثبت نام خود را انجام دهند و موعد تحویل را در خرداد، تیر و مرداد سال آینده تعیین کنند. سود مشارکتی که در این طرح مشخص شده طبق زمان تحویل بوده و به صورت ثابت نیست.

بیشتر بخوانید:

طبق اطلاعیه ایران‌خودرو و مصاحبه مصطفی خان‌کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو این طرح از ساعت 10 صبح روز 10 بهمن آغاز شده و مشتریان می‌توانند از طریق سایت این شرکت و همچنین نمایندگی‌های ایران‌خودرو نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند. از محدودیت‌های اعمال شده در این طرح، فروش به هر کد ملی صرفا یکبار انجام می‌شود و به معنای دیگر هر کد ملی صرفا می‌تواند یک پژو 207 هاچ بک اتوماتیک خریداری کند که این به عدالت در فروش و استفاده بیشتر مردم از فرصت‌های برابر کمک می‌کند.

به گفته مسئولین ایران‌خودرو پژو 207 هاچ بک اتوماتیک دارای کیفیت بسیار بالایی از نظر ایمنی بوده و چالاکی ویژه‌ای دارد که اضافه شدن استاندارهای آلایندگی روز، این خودرو را به دوستدار طبیعت نیز تبدیل کرده است. طبق اعلام مسئولین شرکت ایران‌خودرو در روزهای آتی، پیش‌فروش سایر محصولات این شرکت آغاز شده و شرایط ویژه دهه فجر که پیش از این خبر آن منتشر شده بود به اطلاع مردم خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.