خودروهای جیلی از نیمه اول سال 1397 به‌صورت رسمی در ایران عرضه خواهند شد

کمپانی خودروسازی جیلی را بایستی یکی از مشهورترین سازندگان چینی دانست که پس از تملک شرکت بزرگی چون ولوو، توانست پله‌های رشد را به سرعت طی کرده و تبدیل به بزرگ‌ترین کمپانی خودروسازی این کشور پهناور آسیایی شود.

پس از آنکه محصولات این شرکت چند سالی در کشور عرضه شد، وجود برخی مشکلات سبب گردید علی‌رغم رضایت بالای خریداران از محصولات جیلی، عرضه آن متوقف شود اما شرکت آرین خودرو پارس که یکی از شرکت‌‌های زیرمجموعه هلدینگ ناصح است، توانست نمایندگی رسمی محصولات این شرکت در ایران را کسب کرده و حال از حضور محصولات جیلی در بازار ایران خبر می‌دهد.

رادین پیمان فر، مدیرعامل شرکت آرین خودرو پارس در این ارتباط می‌گوید: با عرضه خودروهای جیلی به بازار ایران، دیدگاه مشتریان را نسبت به خودروهای چینی تغییر خواهیم داد. بر اساس قراردادی که شرکت آرین خودرو پارس به عنوان یکی از شرکت‌‌های زیرمجموعه هلدینگ ناصح با شرکت جیلی چین امضا نموده، از سال آینده شاهد ورود خودروهای جیلی به بازار ایران خواهیم بود.

پیمان فر افزود: قرارداد همکاری شرکت آرین خودرو پارس و شرکت جیلی پس از 2 ماه مذاکره و بررسی به امضای طرفین رسید؛ در این قرارداد شرکت آرین خودرو پارس به جای تاکید بر فروش، تلاش عمده‌ای بر روی خدمات پس از فروش مناسب و کسب رضایتمندی مشتریان خودروهای جیلی در بازار ایران دارد تا از این طریق اهداف فروش را نیز محقق نماید.

نیمه اول سال 97 مدل های جدید جیلی به بازار ایران عرضه می‌شود

مدیر عامل آرین خودرو پارس با اشاره به روند اجرای قرارداد همکاری با شرکت جیلی، تاکید کرد: در حال حاضر مشکلی در اجرای این قرارداد همکاری وجود ندارد و تنها به جهت وجود برخی مراحل قانونی، پیش بینی می‌شود ظرف 3 ماهه دوم سال 97 محصولات جدید جیلی را به بازار ایران عرضه نماییم.

وی موفقیت شرکت‌های زیر مجموعه گروه را در انتخاب شرکت جیلی برای همکاری با شرکت آرین خودرو پارس را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: رضایتمندی بالای مشتریان شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ از جریان فروش و خدمات پس از فروش برندهای مختلف خودرویی موجب گردید که شرکت جیلی پس از بررسی‌هایی که در این زمینه داشت، شرکت آرین خودرو پارس را برای همکاری انتخاب نماید.

پیمان‌فر در ادامه شرکت جیلی را بزرگ‌‌ترین تولید کننده خودرو در کشور چین اعلام کرد و اظهار داشت: هم اکنون این شرکت رتبه یک فروش خودرو در چین را به خود اختصاص داده است، به طوری که در سال گذشته با تولید بیش  از 1.2 میلیون دستگاه خودرو، رتبه اول تولید را در کشور چین در اختیار داشته است.

وی همچنین ارتقای تکنولوژی جیلی را در امضای این همکاری بسیار مهم دانست و گفت: خرید سهام ولوو و مالکیت بر آن شرکت، جهش بزرگی را در تکنولوژی تولید و کیفیت محصولات جیلی بوجود آورده است. در شرایطی که سایر خودروسازان چین در حال تلاش برای دستیابی به دانش فنی تکنولوژی‌های جدید هستند، جیلی خرید تکنولوژی‌های جدید برای توسعه و ارتقای تولیدات خود را هدف گذاری نموده است و همین امر موجب رشد کمی و کیفی بسیار سریع جیلی ظرف مدت کوتاهی شده است.

مدیرعامل شرکت آرین خودرو پارس در ادامه در خصوص مدل محصولات در نظر گرفته شده جیلی برای عرضه به بازار ایران صحبتی به میان نیاورد و افزود: اینکه چه مدل از محصولات جیلی به بازار ایران عرضه می‌شوند، نیازمند گذر زمان و طی مراحل قانونی همکاری است، اما قطعا اواخر امسال یا اوایل سال آینده مدل خودروهای جیلی که برای بازار ایران در نظر گرفته شده، اعلام می‌شود.

پیمان فر تصریح کرد: با امضای همکاری دو شرکت، بی شک اتفاقات خوبی در حال شکل گیری است و هم شرکت جیلی و هم شرکت آرین خودروی پارس می‌توانند تعامل و همکاری خوبی را داشته باشند و قطعا در آینده، همکاری این دو شرکت گسترش خواهد یافت.

وی همچنین به نقش نظام تعرفه ای بر جریان واردات و قیمت محصولات پرداخت و گفت: مشکلی که امروز اغلب واردکنندگان با آن دست و پنجه نرم می کنند افزایش تعرفه است؛ مسلما این جریان موجب می‌شود که قیمت تمام شده خودروها افزایش یابد اما گریزی از وضعیت موجود نیست. هر چند در صورتی که تعرفه ها کاهش یابد قیمت این محصولات در داخل بسیار رقابتی‌تر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.