il

آخرین قیمتهای خودروهای تویوتا در بازار و نمایندگی (نیمه دوم بهمن ۹۶)

به گزارش چرخان، بازار خودروهای خارجی این روزها با اخبار ضد و نقیض پیرامون تعرفه واردات خودروهای خارجی دچار نوسان زیادی است که مشتریان و خریداران آنها را نیز سردرگم کرده است. یکی از محصولات پرفروش بازار خودروهای خارجی محصولات شرکت تویوتا است که در ادامه گزارشی از قیمت خودروهای این برند در نمایندگی و بازار ارائه می‌شود که تفاوت قیمت بعضی از خودروهای این برند قابل توجه است.

اولین خودروی مورد بررسی در این گزارش قیمت مربوط به خودروی تویوتا C-HR توربو خواهد بود که قیمت نمایندگی این خودرو ۲۵۴ میلیون تومان بوده که در بازار آزاد با قیمت ۲۵۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. نوع هیبریدی همین خودرو با همان قیمت نوع توربو در نمایندگی ولی در بازار آزاد با قیمت ۲۸۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

تویوتا پریوس

تویوتا پریوس هیبریدی

تویوتا پریوس دیگر خودروی این گزارش است که در نمایندگی این برند با قیمت ۲۰۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد و در بازار آزاد با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان قابل خریداری است. نوع با هداپ همین خودرو نیز که در نمایندگی این شرکت با ۲۰۸ میلیون تومان عرضه می‌شود، در بازار آزاد ۱۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است. نوع ۲۰۱۷ نیمه فول نیز که با ۱۹۹ میلیون تومان از نمایندگی تویوتا قابل خریداری است، در بازار آزاد ۱۷۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

تویوتا کمری هیبریدی نیز که در نمایندگی این شرکت عرضه نمی‌شود، در بازار با قیمت معادل ۲۷۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

راو ۴ نیوفیس نیز که از محصولات پرطرفدار این برند در کشورمان است در مدل نیمه فول ۲۰۱۷ در نمایندگی با قیمت ۲۳۳ میلیون تومان و در بازار آزاد با قیمت ۲۳۷ میلیون تومان به مشتری عرضه می‌شود. مدل فول ۲۰۱۷ نیز با قیمت ۳۱۰ میلیون تومان در نمایندگی و ۳۱۶ میلیون تومان در بازار آزاد قابل خریداری است.

تویوتا

هایس سقف بلند دیگر خودرویی است که در نمایندگی رسمی این برند در کشور ارائه نمی‌شود ولی در بازار آزاد با قیمتی در حدود ۳۴۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. هایلوکس دنده‌ای نیز صرفا در بازار آزاد با قیمت ۳۱۰ میلیون تومان و مدل دنده‌ای این خودرو با قیمت ۳۴۵ میلیون تومان به مشتریان فروخته می‌شود.

درباره نویسنده

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. ذاکری

   امروز یک خبر مهم در مورد تعرفه واردات از منابعی که در اختیار داشتیم منتشر می کنیم که تکلیف این قضیه رو کامل مشخص می کنه

    
   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.