با چقدر نقدینگی می‌توانیم خودروی کارکرده از محصولات رنو را بخریم؟ (آخر سال ۹۶)

به گزارش چرخان، با نزدیک‌شدن به پایان سال و افزایش تب و تاب خرید خودرو و یا تعویض و ارتقا خودرو، بازار خودروهای کارکرده نیز از رونق بسیار خوبی برخوردار شده و خرید و فروش‌ها در این بازار بهتر از بازار خودروهای صفر صورت می‌گیرد. در ادامه به گزارشی از بازار خودروهای کارکرده می‌پردازیم و لیست قیمتی از خودروهای کارکرده محصولات رنو را تقدیم نگاه شما عزیزان می‌کنیم.

اولین خودرو مورد بررسی ما رنو کولئوس است که با مدل ۱۳۹۶ و کارکرد ۵۵۰ کیلومتر با قیمت ۳۰۸ میلیون تومان به مشتریان عرضه شده است.

رنو تلیسمان دومین خودرو از اعضای محصولات رنو در کشورمان است که با مدل ۱۳۹۶ و کارکرد ۱۰ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۲۴۱ میلیون تومان در بازار دارد.

رنو کپچر مدل ۱۳۹۶ نیز با کارکردی در حدود هزار کیلومتر قیمتی معادل ۱۴۰ میلیون تومان داشته و رنو فلوئنس دنده‌ای مدل ۱۳۹۵ و کارکرد حدود ۳۰ هزار کیلومتر با قیمت ۱۱۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

محصولات رنو داستر

اگر از طرفداران رنو داستر هستید نیز باید بدانید حدود قیمتی این خودرو با مدل ۹۴ و کارکردی در حدود ۶۱ هزار کیلومتر چیزی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. همچنین مگان دیگر خودروی سواری پرطرفدار با مدل ۹۱ و کارکرد ۹۳ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۶۶ میلیون تومان دارد. این خودرو با مدل ۸۶ و کارکرد ۱۷۲ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۴۸ میلیون تومان دارد.

رنو ساندرو اتومات با مدل ۹۶ و به صورت صفر کیلومتر در بازار با قیمت ۵۵ میلیون تومان معامله می‌شود و آخرین خودرو از محصولات رنو در ایران که محصول پرطرفدار و شناخته شده ال ۹۰ است با مدل ۹۶ و کارکردی در حدود ۳۶ هزار کیلومتر با قیمت ۴۱ میلیون تومان به مشتریان عرضه شده است.

بیشتر بخوانید: جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات رنو + قیمت (بهمن و اسفند ۹۶)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.