برای خرید سانگ یانگ کارکرده چقدر باید نقدینگی داشت؟ (اسفند ۹۶)

به گزارش چرخان، روز گذشته آماری از خودروهای پرفروش وارداتی در سال ۹۶ منتشر شد که در آن حضور یکی از برندهای نسبتا تازه وارد به کشور خودنمایی می‌کرد که این برند چیزی نبود جز سانگ یانگ که با خودروی تیوولی خود توانسته رتبه چهارم خودروهای پرفروش سال ۹۶ را از آن خود کند. در ادامه به گزارشی از بازار خودروهای کارکرده سانگ یانگ می‌پردازیم که از این گزارش می‌توانید برای خرید خود استفاده نمایید.

سانگ یانگ

اولین مدل از خودروهای سانگ یانگ در این گزارش قیمت، مربوط به تیوولی اسپرت ۲۰۱۶ است که با ۳۰ هزار کیلومتر کارکرد در بازار خودروهای خارجی با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. تیوولی الیت مدل ۲۰۱۶ دومین خودرویی است که با کارکرد ۳۲ هزار کیلومتر با نقدینگی در حدود ۱۱۲ میلیون تومان قابل خریداری است.

سانگ یانگ

سانک یانگ تیوولی الیت ۲۰۱۶ با ۲۲ هزار کیلومتر کارکرد در بازار خودروهای کارکرده قیمتی در حدود ۱۳۰ میلیون تومان دارد.

اکتیون یکی دیگر از مدل‌های موجود از برند سانگ یانگ است با مدل ۲۰۱۴ و کارکردی در حدود ۴۲ هزار کیلومتر با قیمت ۱۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود. همین مدل از این برند کره‌ای با کارکردی در حدود ۷۴ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۹۹ میلیون تومان دارد.

سانگ یانگ

یکی دیگر از مدل‌های پرفروش برند سانگ یانگ، خودروی موسو است که جزو خودروهای ارزان‌قیمت این برند نیز محسوب می‌شود. موسو مدل ۸۳ و کارکرد ۱۴۱ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۴۲ میلیون تومان دارد. همین خودرو با مدل ۸۴ و کارکردی در حدود ۸۰ هزار کیلومتر با نقدینگی ۶۵ میلیون تومانی قابل خریداری است.

موسو با مدل ۸۵ و کارکرد ۱۶۳ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۷۵ میلیون تومان دارد. گفتنی است که قیمت‌های مذکور قیمت‌های دریافت شده از بازار خودروهای خارجی بوده و مشتریان می‌توانند طبق همین قیمت‌ها به خودروی موردنظرشان دست پیدا کنند. بدیهی است به دلایل مختلف قیمتهای پایین‌تر و بالاتر از قیمت‌های مذکور نیز در بازار وجود دارد.

بیشتر بخوانید: بررسی ویدئویی سانگ یانگ تیوولی: کراس اوور محبوب خانواده‌ها

1 نظر
  1. اریسان می گوید

    وانت اریسان ماشین خوبیه تقویت شاسی هم شدن تا یک تن راحت میشه بار زد همون کولرش میرزه به صتا وانت پیکان کانال اریسان لینک Arisuns@

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.