خرید لیفان X50 با پیش‌پرداخت ۱۵ میلیون تومان ویژه اسفند ۹۶

به گزارش چرخان، شرکت کرمان موتور ابلاغیه‌ای مبنی بر شرایط فروش نقدی و اقساطی خودروی لیفان X50 را با مدل ۹۶ از اول اسفند ۹۶ اعلام کرد. کرمان موتور لیفان X50 را با قیمت نهایی ۵۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان به صورت نقدی (وضعیت سند آزاد) و اقساطی به متقاضیان واگذار می‌کند.

بر اساس این طرح خریداران لیفان X50 می‌توانند با مبلغ نقدینگی ۱۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان به عنوان ودیعه در مرحله اول اقدام به ثبت‌نام کنند. با این مبلغ پیش‌پرداخت متقاضیان می‌توانند بسته به شرایط خود اقساط ۱۲ ماهه (مبلغ ۳ میلیون و ۶۲۶ هزار تومان) اقساط ۲۴ ماهه ( مبلغ ۱ میلیون و ۹۸۸ هزار تومان) و یا اقساط بلند مدت ۳۶ ماهه (۱ میلیون و ۵۲۹ هزار تومان) را انتخاب کنند.

همچنین با مبلغ نقدینگی ۲۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان علاقه‌مندان می‌توانند اقساط ۱۲ ماهه (مبلغ ۳ میلیون و ۱۵۶ هزار تومان) اقساط ۲۴ ماهه (مبلغ ۱ میلیون و ۷۲۸ هزار تومان) و یا با انتخاب سقف اقساط ۳۶ ماهه (مبلغ ۱ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان) اقدام به خریداری این خودرو کنند.

در صورت پرداخت ۲۵ میلیون ۱۵۰ هزار تومان به عنوان ودیعه در مرحله اول (ثبت‌نام) متقاضیان انتخابی این طرح نرخ سود کمتری را طبیعتا پرداخت خواهند کرد. همچنین علاقه‌مندان قادر خواهند بود با توجه به شرایط مورد نیاز خود با انتخاب اقساط ۱۲ ماهه (مبلغ ۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان) اقساطی ۲۴ ماهه (مبلغ ۱ میلیون و ۴۶۸ هزار تومان) و یا با انتخاب اقساط بلند مدت ۳۶ ماهه (مبلغ ۱ میلیون و ۱۲۹ هزار تومان) خودروی لیفان X50 را خریداری نمایند و این خودرو را ظرف مدت ۱ ماه تحویل بگیرند. نرخ سود تاخیر در تحویل خودرو ۲.۵ درصد اعلام شده است.

نکات مهم

  • در صورت پرداخت اقساط به صورت هر ۳ ماه یکبار تاریخ اولین چک ۲۴ خرداد سال ۹۷ خواهد بود.
  • سند خودرو تا پایان تسویه حساب نهایی در رهن شرکت باقی خواهد ماند.
  • در این طرح خودروی مورد نظر بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شود.
  • کلیه هزینه‌ها، مالیات‌ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را بر عهده مشتری و مصرف کننده گذاشته است بر اساس تعرفه‌های سال ۹۶ محاسبه شده است. بدیهی است در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو، پرداخت مابه التفاوت بر عهده متقاضیان می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.