il

جدیدترین شرایط پیش‌فروش نقد و اقساط هیوندای اکسنت اعلام شد

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی کرمان موتور در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش یکی از محصولات پرفروش خود خبر داد که طبق این خبر، آن دسته از مشتریانی که قصد خرید هیوندای اکسنت را دارند، می‌توانند با پرداخت ۵۰ میلیون تومان نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و از شرایط این پیش‌فروش ویژه اسفند ماه استفاده نمایند.

طبق اطلاعیه صادر شده توسط کرمان موتور، متقاضیان خرید هیوندای اکسنت می‌توانند با پرداخت ۵۰ میلیون تومان پیش پرداخت، در طرح پیش‌فروش با قیمت قطعی ۱۰۷ میلیون تومان برای این خودرو ثبت نام کرده و از سود مشارکت ۱۸ درصد کرمان موتور استفاده کنند.

همچنین آن دسته از مشتریانی که به هر دلیل از خرید خود منصرف شوند، می‌توانند از سود ۱۵ درصدی برای سرمایه پرداختی خود بهره ببرند که این موضوع بسته به مدت زمان سپرده‌گذاری مشتری نزد این شرکت بستگی دارد.

وضعیت سند خودروهای خریداری شده در این طرح پیش‌فروش اقساطی به صورت رهن خواهد بود و پس از پایان اقساط تسهیلات پرداخت شده توسط این شرکت، انتقال سند انجام خواهد شد. همچنین در صورت تاخیر در تحویل خودرو، مشتری از سود ماهانه ۲.۵ درصد بهره‌مند خواهد شد که زمان تحویل این خودرو تیرماه ۹۷ خواهد بود.

مابقی مبلغ خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد که در صورت نیاز مشتری به تسهیلات، مقداری از مبلغ باقیمانده به صورت تسهیلات تسویه خواهد شد.

درباره نویسنده

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. عبدالرضا

  سلام.دیدگاه من همیشه از نگاه قشر متوسط جامعه است از نظر من متاسفانه قیمت خودرو خیلی بالاست وبا شرایط هم دست ما کوتاه ست.

   
  پاسخ
   1. عبدالرضا

    سلام.اگه قیمت خودروهای فلوکس واگن رو مشاهده کرد باشید قیمتشون خیلی برای قشر متوسط بالاست.اگه استقبال از این برند خیلی زیاده، همان گروه از جامعه که به قول معرف دستشان به دهانشان میرسه دنبال برندمعروف اروپای هستندکه بعد از انقلاب برای اولین بار بصورت جدی وارد کشور شده.

     
    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.