Take a fresh look at your lifestyle.

جدیدترین شرایط پیش‌فروش نقد و اقساط هیوندای اکسنت اعلام شد

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی کرمان موتور در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش یکی از محصولات پرفروش خود خبر داد که طبق این خبر، آن دسته از مشتریانی که قصد خرید هیوندای اکسنت را دارند، می‌توانند با پرداخت 50 میلیون تومان نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و از شرایط این پیش‌فروش ویژه اسفند ماه استفاده نمایند.

طبق اطلاعیه صادر شده توسط کرمان موتور، متقاضیان خرید هیوندای اکسنت می‌توانند با پرداخت 50 میلیون تومان پیش پرداخت، در طرح پیش‌فروش با قیمت قطعی 107 میلیون تومان برای این خودرو ثبت نام کرده و از سود مشارکت 18 درصد کرمان موتور استفاده کنند.

همچنین آن دسته از مشتریانی که به هر دلیل از خرید خود منصرف شوند، می‌توانند از سود 15 درصدی برای سرمایه پرداختی خود بهره ببرند که این موضوع بسته به مدت زمان سپرده‌گذاری مشتری نزد این شرکت بستگی دارد.

وضعیت سند خودروهای خریداری شده در این طرح پیش‌فروش اقساطی به صورت رهن خواهد بود و پس از پایان اقساط تسهیلات پرداخت شده توسط این شرکت، انتقال سند انجام خواهد شد. همچنین در صورت تاخیر در تحویل خودرو، مشتری از سود ماهانه 2.5 درصد بهره‌مند خواهد شد که زمان تحویل این خودرو تیرماه 97 خواهد بود.

مابقی مبلغ خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد که در صورت نیاز مشتری به تسهیلات، مقداری از مبلغ باقیمانده به صورت تسهیلات تسویه خواهد شد.

3 دیدگاه
 1. عبدالرضا می گوید

  سلام.دیدگاه من همیشه از نگاه قشر متوسط جامعه است از نظر من متاسفانه قیمت خودرو خیلی بالاست وبا شرایط هم دست ما کوتاه ست.

  1. ذاکری می گوید

   دقیقا
   عبدالرضا جان خبر استقبال مردم از فولکس واگن رو ببین. دوست دارم نظرتو در موردش بدونم.

   1. عبدالرضا می گوید

    سلام.اگه قیمت خودروهای فلوکس واگن رو مشاهده کرد باشید قیمتشون خیلی برای قشر متوسط بالاست.اگه استقبال از این برند خیلی زیاده، همان گروه از جامعه که به قول معرف دستشان به دهانشان میرسه دنبال برندمعروف اروپای هستندکه بعد از انقلاب برای اولین بار بصورت جدی وارد کشور شده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.