خودروهای کارکرده و صفری که می‌توان با ۱۴۰ میلیون تومان خریداری کرد (اسفند ۹۶)

به گزارش چرخان، با نزدیک شدن به پایان سال و شروع سال جدید بازار خرید و فروش خودروهای صفر و کارکرده نیز کمی رونق گرفته و بسیاری از اهالی بازار از اندک معاملات این بازار سخن می‌گویند. یکی از بازه‌های قیمتی خوب که معمولا در این رنج قیمتی، بیشتر معامله خودروهای خارجی انجام می‌شود، بازه خودروهای کارکرده و صفر ۱۴۰ میلیون تومانی است که در ادامه به لیست این خودروها می‌پردازیم.

اولین خودرو از بازار خودروهای صفر، خودرو رنو کپچر است که با مدل ۲۰۱۸ و به صورت صفر در بازار آزاد با قیمت ۱۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

خودروهای کارکرده و صفر 140 میلیون تومان

دومین خودرو از خودروهای ۱۴۰ میلیون تومانی بازار مربوط به برند بی‌ام‌و است که ایکس ۳ آن با مدل ۲۰۰۹ بدون کارکرد در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

کیا سراتو اتوماتیک دیگر خودروی بازار است که با مدل ۲۰۱۸ و به صورت صفر در بازار آزاد قیمت ۱۴۰ میلیون تومانی خورده است.

سومین خودرو از بازار آزاد خودروها مربوط به مزدا ۳ جدید است که در تیپ ۴ و مدل ۱۳۹۷ و به صورت صفر با نقدینگی ۱۴۰ میلیون تومانی خرید و فروش می‌شود.

اگر به دنبال خرید خودرو از برند رنو هستید نیز می‌توانید رنو داستر اس‌ای دیفرانسیل جلو را با مدل ۲۰۱۷ و کارکردی در حدود ۲۰ هزار کیلومتر، با نقدینگی ۱۴۰ میلیون تومان خریداری کنید.

140 میلیون تومان

از دیگر خودروهای موجود در بازار ۱۴۰ میلیون تومانی می‌توان به آلفا رومئو جولیتا اشاره کرد که با مدل ۲۰۱۴ و کارکردی در حدود ۷۱ هزار کیلومتر در بازار آزاد معامله می‌شود.

از برند هیوندای نیز در این رنج قیمتی خودرو وجود دارد که هیوندای النترا صفر مدل ۲۰۱۸ را نیز می‌توانید با قیمت ۱۴۰ میلیون تومان خریداری کنید که البته کمی نیاز به چانه زنی خواهید داشت.

اگر از طرفداران برند نیسان هستید باید بگوییم برای این رنج قیمتی می‌توانید نیسان جوک اسکای پک ۲۰۱۶ را با کارکردی در حدود ۷ هزار کیلومتر انتخاب کنید. این خودرو با سلامت کامل ظاهری و فنی قیمتی در حدود ۱۴۰ میلیون تومان دارد.

پرفروش سانگ یانگ

از دیگر برندهای موجود در بازار خودروهای خارجی که در حدود قیمت ۱۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود، می‌توان به سانگ یانگ اشاره کرد که چند روز قبل در خبری که وزارت صنعت منتشر کرده بود، جزو برندهای پرفروش ایران قرار گرفته بود. تیوولی از این برند را می‌توانید با مدل ۲۰۱۷ و با کارکرد بسیار پایین با نقدینگی ۱۴۰ میلیون تومان خریداری کنید.

آخرین خودروی مورد بررسی ما در این گزارش قیمت خودروهای ۱۴۰ میلیون تومانی مربوط به رنو داستر اس‌ای دو دیفرانسیل است که با مدل ۲۰۱۷ و کارکردی در حدود ۱۶ هزار کیلومتری و سلامت ظاهری و فنی بسیار عالی، قیمتی در حدود اعلام شده دارد که مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

 

1 نظر
  1. محمد رضا بوراقی می گوید

    سلام
    برای انتظاراتی چون نرمی و شتاب بالا و لوکس بودن همراه با کیفیت بالای قطعات و هزینه ایی بین ۱۵۰تا ۲۰۰میلیون چه گزینه ایی را پیشنهاد می کنید بنز کلاس ای ۲۸۰ چطور است

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.