il

قیمت خودروهای مینی مدل ۲۰۱۸ نهایی شد + تصاویر

به گزارش چرخان، شرکت پرشیا خودرو نماینده واردات محصولات برند BMW در ایران هفته گذشته نسبت به رونمایی از یکی از برندهای زیرمجموعه BMW اقدام کرد که مورد توجه اهالی خودرو در کشور واقع شد که به دنبال گمانی زنی‌های مختلف در مورد قیمت این خودروها، پرشیا خودرو قیمت قطعی و نهایی مینی مدل ۲۰۱۸ را اعلام کرد که به شرح زیر است.

مینی کوپر

طبق اطلاعیه صادر شده توسط پرشیا خودرو ارزان‌ترین مدل برند مینی، مینی کوپر لوآپشن است که با قیمت ۲۷۵ میلیون تومان به بازار عرضه می‌شود.

 

دومین خودرو از محصولات مینی، مینی کوپر اس است که با قیمت ۳۹۹ میلیون تومان به مشتریان فروخته می‌شود.

 

سومین خودرو از محصولات مینی، مینی کلابمن اس است که با قیمت ۴۵۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه خواهد شد.

 

چهارمین خودرو از محصولات مینی، مینی کانتریمن اس است که با قیمت ۴۷۵ میلیون تومان مورد معامله قرار خواهد گرفت.

برند مینی از جمله برندهایی است که سابقه بسیار زیادی در صنعت خودروسازی داشته و از دهه پنجاه میلادی وارد بازار خودروسازی در اروپا شد و توانست با ارایه خودروی مینی کوپر انقلابی در بازار خودروهای زمان خود ایجاد کند که از استقبال فوق‌العاده بالایی روبرو شد. شاید این برند را بتوان یکی از برندهای مستحکم از قرن پیش نام برد که با محصولات متفاوت، سهم خود از بازار را پیدا کند.

به زودی در مورد محصولات مختلف مینی مدل ۲۰۱۸ در چرخان خواهیم نوشت.

 

بیشتر بخوانید: محصولات مینی کوپر رسما وارد بازار ایران شد + قیمت و مشخصات

درباره نویسنده

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.