چند پیشنهاد برای خرید خودروهای کارکرده ۱۰ میلیون تومانی در بازار

به گزارش چرخان، بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده این روزها رونق فراوانی گرفته و مشتریان زیادی در بازار حضور دارند که به دنبال خرید خودرو برای رفت و آمدهای نوروز ۹۷ هستند تا بتوانند با وسیله شخصی تعطیلات بهتری را بگذرانند که ما نیز به همین دلیل چند پیشنهاد از موارد موجود با قیمت حدود ۱۰ میلیون تومان در بازار را معرفی می‌کنیم که می‌تواند مرجعی برای انتخاب و راهنمایی شما باشد.

اولین خودرو از بازار خودروهای کارکرده خودروی ام‌وی‌ام ۱۱۰ سه سیلندر است که با مدل ۸۶ و کارکرد ۱۲۲ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۱۰ میلیون تومان دارد.

دومین خودرو از لیست ما متعلق به سمند ال‌ایکس است که با مدل ۸۵ و کارکرد ۲۸۰ هزار کیلومتر با قیمت ۱۰ میلیون تومان به بازار عرضه شده است.

خودرو بعدی پژو ۴۰۵ است که این خودرو نیز با مدل ۸۳ و کارکرد ۳۹۰ هزار کیلومتر با نقدینگی حدود ۱۰ میلیون تومان قابل خریداری است.

دوو ماتیز جزو محصولات پرطرفدار برای بانوان در این رنج قیمتی است که با مدل ۸۱ و کارکرد ۱۶۰ هزار کیلومتر با قیمت ۹ میلیون و دویست هزار تومان معامله می‌شود.

سایپا

طبیعتا در این رنج قیمتی حضور پراید طبیعی است! اگر به دنبال خرید این خودرو با رنج قیمت زیر ۱۰ میلیون هستید می‌توانید مدل ۸۵ با کارکرد ۲۰۰ هزار کیلومتر را با قیمت ۹ میلیون تومان خریداری کنید.

از دیگر محصولات شرکت دوو، دوو اسپرو است که با مدل ۱۹۹۳ و کارکرد ۳۴۰ هزار کیلومتری در بازار خودروهای کارکرده با قیمت هشت میلیون و پانصد هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

طرفداران جیپ نیز در این رنج قیمتی بی‌سهم نیستند و می‌توانند خودروی مدل ۷۵ و کارکرد ۲۰۰ هزار کیلومتر را با قیمت ۹ میلیون تومان خریداری کنند.

اپل کورسا دنده‌ای خودروی جوان‌پسند این رنج قیمتی است که با مدل ۱۹۹۴ و کارکرد حدود ۲۵۰ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۹ میلیون تومان دارد.

پراید ۱۴۱ ساده دیگر خودروی موجود در بازار است که با مدل ۸۴ و کارکرد ۱۲۰ هزار کیلومتر با نقدینگی ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قابل خریداری است.

پراید صندوقدار مدل ۸۳ با کارکرد ۱۵۰ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۷ میلیون تومان در بازار خرید و فروش خودروها داشته که البته جزو اندک موارد با قیمت مناسب در بازار است که نیاز به جسجتوی زیاد برای پیدا کردنش دارد.

5 میلیون پی کی خودروهای کارکرده

رنو پی‌کی نیز از دیگر خودروهای در این رنج قیمتی است که می‌توان موارد خوب و سالمی را از آن پیدا کرد که به طور مثال مدل ۸۵ این خودرو با کارکردی در حدود ۱۸۰ هزار کیلومتر با قیمت ۷ میلیون و پانصد هزار تومان توسط فروشنده عرضه شده است. توجه کنید که در این مدل از خودرو معمولا سلامت ظاهر آن بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

آخرین خودرو در این رنج قیمت پراید هاچبک است که با مدل ۷۷ و کارکردی در حدود ۲۰۰ هزار کیلومتر با قیمت ۷ میلیون تومان به مشتری عرضه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.