آخرین قیمت محصولات میتسوبیشی و نیسان در بازار تهران (۲۲ فروردین ۹۷)

به گزارش چرخان، بازار خودروهای خارجی در تلاطم ناشی از قیمت ارز به سر می‌برد و بسیاری از اهالی این صنعت به طور کلی دست از خرید و فروش کشیده‌اند و اندک خریداران و فروشندگان بازار نیز به سختی معاملات خود را انجام می‌دهند که این موضوع با توجه به افزایش ایجاد شده در نرخ ارز، باعث افزایش قیمت‌ها شده که در این بین محصولات میتسوبیشی و نیسان جزو پرطرفداران بازار بوده و نوسان قیمتی بالاتری را به خود اختصاص دادند. در ادامه به گزارش قیمت محصولات میتسوبیشی و نیسان می‌پردازیم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیرد.

اولین خودرو از محصولات نیسان که مورد بررسی ما قرار گرفته، نیسان جوک است که در مدل اسکای‌پک ۲۰۱۷ با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان به مشتریان بازار عرضه می‌شود. این خودرو طی یکی دو روز اخیر حدود ۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

دیگر مدل از نیسان جوک که پلاتینیوم ۲۰۱۷ نام دارد در حال حاضر به دلیل کمبود عرضه با قیمت ۱۹۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود که این خودرو نیز بیش از ۶ میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است.

آخرین مدل از نیسان جوک نیز که اسپورت ۲۰۱۷ نام دارد در حال حاضر با قیمت ۲۴۰ میلیون تومان بین خریداران و فروشندگان مورد معامله قرار می‌گیرد.

نیسان ایکس‌تریل 2018

دیگر خودرو از محصولات نیسان نیز نیسان ایکس-تریل ۲۰۱۷ است که روز گذشته توسط نماینده رسمی محصولات نیسان در کشورمان گران‌تر شد و اطلاعیه آن نیز در چرخان منتشر شد. این خودرو در حال حاضر با قیمت ۳۰۰ میلیون تومان به مشتریان فروخته می‌شود که نسبت به روزهای گذشته افزایش قیمت ۷ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

دیگر مدل از خودروهای نیسان می‌توان به نیسان ایکس-تریل ۲۰۱۸ اشاره کرد که در حال حاضر با قیمت ۳۲۰ میلیون تومان توسط فروشندگان به بازار عرضه می‌شود.

اولین خودرو از محصولات میتسوبیشی نیز میراژ ۲۰۱۷ است که ارزان‌ترین خودرو این برند است که در حال حاضر با نقدینگی ۹۴ میلیون تومان قابل خرید است. همین خودرو با مدل ۲۰۱۸ در حال حاضر با قیمت ۱۰۴ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

میتسوبیشی لنسر ۱.۸ مدل ۲۰۱۷ دیگر خودرو از محصولات میتسوبیشی است که در حال حاضر با افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی با قیمت ۱۶۳ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. همین خودرو در مدل ۲۰۱۸ نیز با افزایش قیمت ۶ میلیون تومانی در حال حاضر با قیمت ۱۸۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

میتسوبیشی ASX فول ۲۰۱۷ دیگر خودروی این برند است که در بازار تهران با قیمت ۲۰۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. همین خودرو با مدل ۲۰۱۸ قیمتی در حدود ۲۲۷ میلیون تومان دارد. دیگر خودرو از محصولات میتسوبیشی، اوتلندر ۲۰۱۷ است که با قیمت ۲۶۳ میلیون تومان توسط فروشندگان عرضه می‌گردد. مدل هیبریدی این خودرو و با مدل ۲۰۱۸ در حال حاضر با نقدینگی ۳۲۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

محصولات میتسوبیشی و نیسان

توجه: قیمت‌های بالا برای اندک معاملاتی است که در بازار وجود دارد و فروشندگان اغلب نیازمند پول هستند. به طور کلی خرید و فروش خاصی در بازار انجام نمی‌شود و همه منتظر تعیین تکلیف نرخ ارز هستند. اعداد بالاتر و پایین‌تر نیز برای خودروها وجود دارد که اعداد مذکور در بالا صرفا مواردی که معمولا در بازار وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.