آخرین قیمت محصولات دی‌اس و سانگ‌یانک و فولکس‌واگن در بازار تهران (۲۲ فروردین ۹۷)

به گزارش چرخان، همان‌طور که در گزارش قیمت دیگر برندهای حاضر در بازار خودروهای خارجی کشورمان عنوان کردیم، بازار خودروهای خارجی به شدت دچار تلاطم شده و خرید و فروش اندکی در آن انجام می‌شود که اغلب به دلیل نیاز مالی بوده و کاهش عرضه شدید در آن احساس می‌شود و فروشندگانی که در بازار هستند، خودروهای خود را با قیمت بالاتر از روزهای گذشته عرضه می‌کنند. در این گزارش قصد داریم آخرین قیمت محصولات دی‌اس و سانگ‌یانک و فولکس‌واگن را بررسی کنیم.

اولین خودرو از محصولات دی‌اس می‌توان به خودروی دی‌اس DS3 مدل ۲۰۱۷ اشاره کرد که در حال حاضر با قیمت ۱۶۰ میلیون تومان معامله می‎شود. دیگر خودرو از این برند لاکچری فرانسوی، دی‌اس DS3 مدل ۲۰۱۸ است که ۲۰۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

دیگر خودرو از محصولات این برند فرانسوی دی‌اس ۵LS مدل ۲۰۱۷ است که در حال حاضر با قیمت ۲۳۰ میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود. دی‌اس DS5 مدل ۲۰۱۷ نیز در بازار امروز با قیمت ۲۶۹ میلیون تومان قابل خریداری بود.

از دیگر محصولات لاکچری‌ساز فرانسوی می‌توان به دی‌اس DS5 مدل ۲۰۱۸ اشاره کرد که قیمت ۳۱۵ میلیون تومانی را به خود اختصاص داد. دی‌اس DS6 مدل ۲۰۱۷ دیگر مدل از محصولات این برند است که با نقدینگی ۲۹۰ میلیون تومان قابل خریداری است.

آخرین خودرو از محصولات دی‌اس که در این گزارش به آن می‌پردازیم خودروی دی‌اس DS6 مدل ۲۰۱۸ است که با نرخ ۳۴۲ میلیون تومان در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

پرفروش سانگ یانگ

از خانواده محصولات برند سانگ‌یانک نیز می‌توان به سانگ‌یانگ تیولی ۲۰۱۷ اشاره کرد که در حال حاضر با قیمت ۱۳۹ میلیون تومان عرضه می‌شود. همین خودرو در مدل ۲۰۱۸ با قیمت ۱۵۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. دیگر خودرو از محصولات سانگ‌یانگ رکستون G4 مدل ۲۰۱۸ است در حال حاضر با قیمت ۲۰۹ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. سانگ‌یانگ کوراندو ۲۰۱۸ محصول پرطرفدار و تازه وارد این برند است که در حال حاضر فروشندگان اندکی در قیمت ۲۲۷ میلیون تومان دارد. البته این رقم بازه بسیار زیادی داشته و ثابت نیست.

آخرین برند که در این گزارش قیمتی به آن می‌پردازیم، محصولات با کیفیت فولکس‌واگن است که در حال حاضر در ایران دارای دو محصول است که اولین محصول این برند فولکس‌واگن تیگوان بوده که در حال حاضر ۳۸۳ میلیون تومان قیمت خورده است و با نوسان زیادی معامله می‌شود. فولکس‌واگن پاسات نیز دیگر خودروی پرطرفدار این برند است که با نقدینگی ۳۲۴ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

محصولات دی‌اس و سانگ‌یانک و فولکس‌واگن

توجه: قیمت‌های بالا برای اندک معاملاتی است که در بازار وجود دارد و فروشندگان اغلب نیازمند پول هستند. به طور کلی خرید و فروش خاصی در بازار انجام نمی‌شود و همه منتظر تعیین تکلیف نرخ ارز هستند. اعداد بالاتر و پایین‌تر نیز برای خودروها وجود دارد که اعداد مذکور در بالا صرفا مواردی که معمولا در بازار وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.