Take a fresh look at your lifestyle.

ایران‌خودرو شرایط جدید فروش فوری محصولاتش را اعلام کرد (فروردین 97)

به گزارش چرخان، با اوج گیری قیمت ارز و افزایش قیمت خودروهای خارجی، بازار خودروهای داخلی رونق زیادی پیدا کرده و قیمت‌ها نیز صعودی شده است که نیاز به ورود شرکت‌های خودروساز داخلی بیش از پیش احساس می‌شود. در جدیدترین اطلاعیه صادرشده توسط گروه خودروسازی ایران‌خودرو که در هفته ابتدایی فروردین اطلاعیه فروش مشارکتی محصولاتش را منتشر کرده بود، جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات این شرکت اعلام شد که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

در اطلاعیه صادر شده توسط ایران‌خودرو آمده است که مشتریان می‌توانند از روز چهارشنبه و با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت و نمایندگی‌های رسمی ایران‌خودرو نسبت به ثبت نام و ثبت خرید خود در این طرح اقدام نمایند. همچنین ایران‌خودرو به این موضوع اشاره کرده است که ظرفیت تعیین شده برای این طرح فروش محدود بوده و پس از تکمیل ظرفیت، ثبت نام متوقف شده و ثبت سفارشی انجام نخواهد شد.

پژو 405: اولین خودرو از محصولات ایران‌خودرو که در این طرح فروش به مشتریان عرضه می‌شود در دو مدل بنزینی و دوگانه سوز بوده و در رنگ‌های مختلف از جمله سفید، مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال به مشتریان عرضه می‌شود. مدل بنزینی این خودرو با قیمت 30 میلیون و 781 هزار تومان و مدل دوگانه سوز این خودرو با قیمت 32 میلیون و 465 هزار تومان به مشتریان عرضه خواهد شد.

تحویل این خودروها به صورت 30 روزه بوده و مشتری می‌تواند کارت طلایی تک ستاره امداد خودرو ایران را با تخفیف ویژه این طرح خریداری نماید.

پژو 206: دومین خودرو از محصولات ارائه شده توسط ایران‌خودرو نیز در سه مدل مختلف ارائه می‌شود که اولین مدل از خودروهای ارائه شده پژو 206 تیپ دو است که با قیمت 33 میلیون و 916 هزار تومان و در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، گیلاسی، قرمز دوپوششه، آبی کاسپین، یاسی و بنفش  به مشتریان عرضه می‌شود. پژو 206 تیپ 5 نیز با قیمت 39 میلیون و 207 هزار تومان با رنگ‌های کاملا مشابه به تیپ دو همین خودرو به مشتریان عرضه می‌شود.

سومین مدل از این خودرو نیز که مدل صندوقدار آن بوده که در رنگ‌های متنوع و با قیمت 39 میلیون و 930 هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود. تحویل این سه مدل نیز 30 روزه بوده و با امکان خرید کارت طلایی یک ستاره با تخفیف ویژه برای مشتریان این خودروها فراهم شده است.

سمند: خودروی بعدی ارائه شده در این طرح فروش خودروی سمند است که با مدل ال‌ایکس EF7 بنزینی و رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری متال، آبی کبود و آبی رویال عرضه می‌شود. قیمت این خودرو 32 میلیون و 157 هزار تومان تعیین شده و به صورت تحویل 30 روزه قابل ثبت نام است.

رانا LX

رانا LX: آخرین خودرو ارائه شده توسط ایران‌خودرو نیز با قیمت 36 میلیون و 745 هزار تومان فروخته می‌شود. این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، گیلاسی و بنفش قابل سفارش است. این خودرو نیز به صورت 30 روزه به مشتریان تحویل داده می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: با مبلغ ۳ تا ۳۵ میلیون تومان، چه خودروهایی از ایران خودرو می‌توان خرید؟

1 نظر
  1. محمد می گوید

    چرا قیمت ایرانخورد روزانه افزلیش می دهند.فقط باید تحریم کرد و نخرید فقط و فقط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.