افزایش نرخ ارز باعث گرانی محصولات میتسوبیشی در ایران شد (فروردین ۹۷)

به گزارش چرخان، افزایش بیش از اندازه نرخ ارز در کشورمان باعث گرانی بسیاری از محصولات وارداتی شده و خودروهای وارداتی از برندهای معتبر دنیا نیز شامل این افزایش قیمت شده و در جدیدترین خبر منتشرشده از آرین موتور؛ نماینده رسمی محصولات میتسوبیشی در ایران، جدیدترین قیمت محصولات این برند خودروسازی در کشورمان اعلام شد که هر کدام بین یک میلیون تا حدود ۳۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشته‌اند.

در اطلاعیه صادرشده توسط آرین موتور برای محصولات زیر، قیمت‌های جدید اعلام شده است:

Outlander PHEV ۲۰۱۸ که قبل از این با قیمت ۳۱۷ میلیون تومان توسط این شرکت فروخته میشد، تنها با یک میلیون تومان افزایش قیمت مواجه شده است.

Outlander 2017 دیگر محصول از برند میتسوبیشی است که با افزایش قیمت ۳۰ میلیون تومانی روبرو شده و با قیمت جدید ۳۰۹ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

Outlander 2018 که در اسفند ماه با قیمت ۳۱۲ میلیون تومان فروخته میشد، در فروردین ماه سال جاری ۳۲۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

ASX 2017 دیگر خودروی افزایش قیمت یافته آرین موتور است که در اسفند ماه با قیمت ۲۱۴ میلیون تومان به مشتریان عرضه میشد ولی در حال حاضر با قیمت ۲۴۵ میلیون تومان در بازار عرضه خواهد شد.

ASX 2018 نیز با افزایش قیمت ۲۰ میلیون تومان روبرو شده است و در فروردین ماه سال ۹۷ با قیمت ۲۵۹ میلیون تومان توسط نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران به مشتریان فروخته خواهد شد.

Lancer 2017 دیگر خودرویی است که شامل افزایش قیمت شده و قیمت ۱۷۷ میلیون تومانی اسفند ماه این خودرو به ۱۹۴ میلیون تومان در فروردین ماه افزایش داده شده است.

Mirage ۲۰۱۷ که ارزان قیمت‌ترین خودروی موجود از این برند در ایران است با قیمت ۹۹ میلیون تومان به مشتریان عرضه خواهد شد که نسبت به اسفندماه ۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

Mirage 2018 آخرین خودرویی است که در این لیست وجود داشته و با افزایش قیمت ۸ میلیون تومانی نسبت به اسفندماه، با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان توسط آرین موتور به مشتریان فروخته خواهد شد.

طبق اعلام آرین موتور در این اطلاعیه فروش، قیمت‌های جدید از امروز فعال شده و همه نمایندگی‌های این شرکت، می‌بایست اقدام به تغییر قیمت کنند. مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی این شرکت، شرایط فروش فوری و شرایطی محصولات میتسوبیشی را مشاهده نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.