Take a fresh look at your lifestyle.

نمایش مردس میباخUltimate Luxury و مرسدسA کلاس در نمایشگاه خودروی پکن

طرح مفهومی که هفته قبل منتشر شد یک خودروی با طول محوری بلند و بانام مرسدس میباخ Ultimate Luxury به معنای فوق لوکس خواهد بود. در کنار نمایش این طرح جالب، شرکت ستاره سه پر آلمانی یک تصویر دیگری را از داخل کابین یک خودروی لوکس و مدرن رونمایی کرده است. ایده جذابی که می‌توان آن را برای یک سدان فوق لوکس در نظر گرفت و درنهایت نیز تمامی مشخصه‌های لوکسش را درون یک کراس اوور خوش‌چهره آلمانی قرارداد.

اگرچه هنوز اطلاعات اضافی در مورد این طرح مفهومی منتظر نشده است اما شایعات حکایت از پیش‌نمایش یک مدل نسل جدید از مرسدس GLS که قرار است یک نسخه گران‌تر تحت برند میباخ باشد، دارند. این طرح قرار نیست اولین شاسی‌بلند با عنوان میباخ باشد، زیرا این برند آلمانی حدود بیش از یک سال قبل از یک شاسی‌بلند نه‌چندان جذاب و مشتری‌پسند بانام G650 Landaulet رونمایی کرده بود.

طبق گزارشی که از بریتانیا منتظر شده است، این خودرو قرار است در نوامبر همین سال در نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس جایی که نسل بعدی یک خودروی جذاب GLS رونمایی خواهد شد.

هم‌چنین به‌منظور تمایز قائل شدن ابن مدل با یک شاسی‌بلند با سایز بزرگ، مرسدس این خودرو را مزین به یک جلوپنجره برجسته بزرگ کرده است. جلوپنجره‌ای که احتمالاً وارث همان جلوپنجره برجسته سری S مرسدس و نسخه کشیده Pullman خواهد بود.

این مدل جدید قرار است در پکن چین به نمایش درآمده و هم‌چنین در کشور چین و برای بازار چین به تولید برسد. بنابراین این احتمال وجود دارد که ما با یک خودروی بافاصله محوری بلند و نه یک سدان کامپکت مناسب بازارهای جهانی روبرو باشیم.

در تاریخ 25 آوریل 2018 یعنی کمتر از 10 روز دیگر قرار است این دو مدل جدید و البته درخشان آلمانی در کنار نسخه‌های دیگر فیس لیفت C-Class مرسدس به نمایش درآیند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.