il

آخرین قیمت محصولات پارس خودرو در کارخانه و بازار تهران (۲۹ فروردین ۹۷)

به گزارش چرخان بسیاری از خودروهای پارس خودرو در حال حاضر با افزایش قیمت تا یک میلیون تومان، مورد معامله قرار می‌گیرد. در ادامه به گزارش قیمت محصولات پارس خودرو در کارخانه و بازار تهران می‌پردازیم که امیدواریم در معاملات شما مورد استفاده قرار بگیرد.

برلیانس ۲۲۰ اتوماتیک با قیمت ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

برلیانس ۳۳۰ دیگر خودروی پارس خودرو است که با افزایش قیمت اندکی روبرو شده و در حال حاضر با قیمت ۵۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

برلیانس کراس آخرین خودرو از محصولات برلیانس پارس خودرو است که با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به هفته گذشته با قیمت ۵۷ میلیون و هشتصد هزار تومان معامله می‌شود.

رنو تندر ۹۰ با گیربکس جدید هم با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی در حال حاضر با قیمت ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار تهران خرید و فروش می‌گردد.

رنو پارس تندر نیز دیگر خودروی خانواده ال ۹۰ در ایران است که با افزایش قیمت حدود ۸۰۰ هزار تومانی روبرو شده و قیمتی معادل ۴۴ میلیون و نهصد هزار تومان در بازار تهران دارد. رنو ساندرو اتومات نیز با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و با قیمت ۵۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

داچیا ساندرو استپ وی

از دیگر محصولات موجود در خانواده ساندرو می‌توان به رنو ساندرو استپ‌وی اتوماتیک اشاره کرد که با افزایش ۱ میلیون تومانی با قیمت ۶۴ میلیون و نهصد هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

تندر90 ال90

پارس تندر با گیربکس جدید و مولتی نیز با افزایش قیمت اندکی روبرو شده و با قیمت ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

در ادامه گزارش کاملی از لیست قیمت محصولات پارس خودرو در بازار و کارخانه را مشاهده می‌کنید:

محصولات پارس خودرو

 

درباره نویسنده

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.