آخرین قیمت محصولات کرمان موتور در کارخانه و بازار تهران (29 فروردین 97)

به گزارش چرخان، اولین خودرو از محصولات کرمان موتور که در بازار از حجم معامله خوبی برخوردار است، خودروی لیفان ایکس 60 اتوماتیک است که در حال حاضر با قیمت 66 میلیون و نهصد هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

از دیگر محصولات لیفان این شرکت می‌توان به لیفان 820 اشاره کرد که با نقدینگی 95 میلیون تومان قابل خرید است.

محصولات کرمان موتور

از سری محصولات خانواده جک می‌توان به جک جی5 اتوماتیک اشاره کرد که در حال حاضر با افزایش قیمت 2 میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته با قیمت 67 میلیون و 800 هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

جک اس5 دنده‌ای نیز با افزایش 1 میلیون تومانی قیمت دیگر خودرو از محصولات جک است که با قیمت 92 میلیون و 900 هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

جک اس5 اتوماتیک آخرین خودرو از سری محصولات جک این شرکت است که با افزایش قیمت حدود 3 میلیون تومانی روبرو شده و با قیمت 116 میلیون تومان توسط فروشندگان عرضه می‌شود.

این رو هم بخون:

از دیگر برندهای قابل عرضه از محصولات کرمان موتور می‌توان به محصولات برند هیوندای اشاره کرد که در حال حاضر هیوندای آی20 جدید با قیمت 108 میلیون و 500 هزار تومان توسط فروشندگان به فروش می‌رسد که افزایش قیمت یک میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

هیوندای اکسنت کرمان موتور در حال حاضر با قیمت 111 میلیون تومان معامله می‌شود که در کمال تعجب زیر قیمت کرمان موتور در بازار معامله می‌شود.

هیوندای النترا 2 لیتری نیز در حال حاضر با قیمت 191 میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

توسان که جزو محصولات پرفروش کرمان موتور در ایران است و احتمالا در یکی دو سال آینده در کشورمان داخلی سازی خواهد شد، با قیمت 259 میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. این خودرو با قیمت 278 میلیون تومان توسط کرمان موتور فروخته می‌شود و غصه پرقصه تفاوت فاحش قیمت‌های این شرکت با بازار آزاد ادامه دارد!

سوناتا دیگر خودروی بازار است که در حال حاضر با قیمت 223 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و سانتافه نیز با افزایش قیمت 5 میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته، با نقدینگی 303 میلیون تومان قابل خریداری است. دیگر خودروهای کرمان موتور در لیست قیمت زیر قابل مشاهده است:

قیمت محصولات کرمان موتور 29 فروردین 97

2 دیدگاه
 1. محمود می گوید

  سلام
  توی جدول قیمت کارخانه با بازار رو جابجا نزدید؟؟؟؟

   
 2. ناشناس می گوید

  الان دوماه بعدش ۲۰تومن لیفان ایکس۶۰روگرون کرده۹۷تومن

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.