il

آخرین قیمت محصولات کرمان موتور در کارخانه و بازار تهران (۲۹ فروردین ۹۷)

به گزارش چرخان، اولین خودرو از محصولات کرمان موتور که در بازار از حجم معامله خوبی برخوردار است، خودروی لیفان ایکس ۶۰ اتوماتیک است که در حال حاضر با قیمت ۶۶ میلیون و نهصد هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

از دیگر محصولات لیفان این شرکت می‌توان به لیفان ۸۲۰ اشاره کرد که با نقدینگی ۹۵ میلیون تومان قابل خرید است.

محصولات کرمان موتور

از سری محصولات خانواده جک می‌توان به جک جی۵ اتوماتیک اشاره کرد که در حال حاضر با افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته با قیمت ۶۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

جک اس۵ دنده‌ای نیز با افزایش ۱ میلیون تومانی قیمت دیگر خودرو از محصولات جک است که با قیمت ۹۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

جک اس۵ اتوماتیک آخرین خودرو از سری محصولات جک این شرکت است که با افزایش قیمت حدود ۳ میلیون تومانی روبرو شده و با قیمت ۱۱۶ میلیون تومان توسط فروشندگان عرضه می‌شود.

از دیگر برندهای قابل عرضه از محصولات کرمان موتور می‌توان به محصولات برند هیوندای اشاره کرد که در حال حاضر هیوندای آی۲۰ جدید با قیمت ۱۰۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان توسط فروشندگان به فروش می‌رسد که افزایش قیمت یک میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

هیوندای اکسنت کرمان موتور در حال حاضر با قیمت ۱۱۱ میلیون تومان معامله می‌شود که در کمال تعجب زیر قیمت کرمان موتور در بازار معامله می‌شود.

هیوندای النترا ۲ لیتری نیز در حال حاضر با قیمت ۱۹۱ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

توسان که جزو محصولات پرفروش کرمان موتور در ایران است و احتمالا در یکی دو سال آینده در کشورمان داخلی سازی خواهد شد، با قیمت ۲۵۹ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. این خودرو با قیمت ۲۷۸ میلیون تومان توسط کرمان موتور فروخته می‌شود و غصه پرقصه تفاوت فاحش قیمت‌های این شرکت با بازار آزاد ادامه دارد!

سوناتا دیگر خودروی بازار است که در حال حاضر با قیمت ۲۲۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و سانتافه نیز با افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته، با نقدینگی ۳۰۳ میلیون تومان قابل خریداری است. دیگر خودروهای کرمان موتور در لیست قیمت زیر قابل مشاهده است:

قیمت محصولات کرمان موتور 29 فروردین 97

درباره نویسنده

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.