Take a fresh look at your lifestyle.

جدیدترین شرایط فروش پیکاپ فوتون TUNLAND اعلام شد (نیمه دوم اردیبهشت 97)

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که در اردیبهشت ماه با ارائه طرح‌های متنوع فروش و پیش فروش با تسهیلات مختلف یکی از ماه‌های پرکار خود را پشت سر گذاشته و توانسته نقدینگی خوبی را جذب کند. این گروه خودروسازی در جدیدترین اطلاعیه خود از شرایط فروش جدید پیکاپ فوتون TUNLAND را اعلام کرد که با همکاری ایران‌خودرو دیزل انجام می‌شود.

پیکاپ فوتون TUNLAND

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش پیکاپ فوتون TUNLAND رونمایی کرد که مشتریان می‌توانند تا پایان اردیبهشت ماه اقدام به خرید این خودرو نمایند. بدیهی است که ظرفیت تعیین شده برای این خودرو محدود بوده و به محض اتمام ظرفیت، امکان ثبت نام بسته خواهد شد.

از دیگر شرایط ایران‌خودرو برای فروش پیکاپ فوتون TUNLAND تحویل این خودرو در محل شرکت ایران‌خودرو دیزل است که مشتری می‌بایست مدارک احراز محل سکونت خود را به نمایندگی ایران‌خودرو تحویل دهد تا مکان تحویل خودرو مشخص گردد. همچنین قیمت قطعی این خودرو مشخص نشده و در زمان صدور دعوتنامه به مشتری اعلام می‌گردد.

پیکاپ فوتون TUNLAND

همچنین مشتریان می‌توانند از امکان صلح برای فروش حواله‌های خود استفاده کنند. این فروش به صورت تک و دو ودیعه‌ای قابل ثبت نام بوده که در مجموع مبلغ 40 میلیون تومان به حساب این شرکت واریز می‌شود. موعد تحویل خودرو تیر و مرداد 97 خواهد بود و مشتری می‌تواند از سود 18 درصدی مشارکت و سود 15 درصدی انصراف از خرید بهره‌مند شود. همچنین یک میلیون تومان تخفیف خرید محصول ایرانی نیز به کلیه خریداران این خودرو تعلق می‌گیرد.

2 دیدگاه
 1. https://avrinet.com/tour/ می گوید

  یعنی میشه با ۴۰ تومن این را گرفت؟

  1. ذاکری می گوید

   با سلام
   با چهل تومن ثبت نام میشه. در زمان تحویل مابه التفاوت رو باید پرداخت کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.