افزایش قیمت ۱۴ میلیون تومانی سوزوکی ویتارا توسط ایران‌خودرو!

سوزوکی گرند ویتارا

در حالیکه وزیر صنعت و معدن از احتمال افزایش ۹.۶ درصدی محصولات پرفروش زیر ۴۵ میلیون تومان شرکت‌های خودروساز داخلی خبر داده بود، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در روزهای اخیر پر کار بوده و در محصولات گران قیمت خود اقدام به افزایش نرخ نموده و در جدیدترین اطلاعیه صادر شده از سوی این شرکت، سوزوکی ویتارا نیز شامل این رویه گردیده و قیمت جدید آن اعلام شد.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در جدیدترین اطلاعیه خود از قیمت سوزوکی ویتارا رونمایی کرد که افزایش قیمت ۱۴ میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

ایران‌خودرو ویتارا

در این اطلاعیه قیمت سوزوکی ویتارا دنده‌ای کلاس ۱۰ ۱۵۲ میلیون و ۵۳۷ هزار تومان اعلام شده است. همچنین ویتارا کلاس ۱۰ اتوماتیک که قبل از این ۱۴۷ میلیون و ۱۷۶ هزار تومان به فروش می‌رسید، از امروز با قیمت ۱۶۱ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان به مشتریان فروخته خواهد شد.

نکته قابل توجه در این بین، اعمال قیمت‌های مذکور برای آن دسته از مشتریانی است که ماه‌ها قبل با قیمت‌های بسیار کمتر اقدام به ثبت نام برای خرید این خودرو نموده‌اند و در ماه‌های آتی و در صورتی که این شرکت خودروساز اقدام به افزایش دوباره نکند، می‌بایست مابه‌التفاوت بسیار زیادی را به حساب ایران‌خودرو واریز نمایند!

 

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.