سانگ یانگ کوراندو برقی به بازار عرضه می‌شود + مشخصات

SsangYong e-SIV Concept + سانگ یانگ کوراندو برقی به بازار عرضه می‌شود

شاید شنیدن اینکه خودروسازانی مانند سانگ یانگ نیز به عرصه تولید خودروهای برقی و الکتریکی وارد خواهند شد، کمی عجیب باشد ولی شنیده ها و شایعات خبر از این اتفاق خوب می‌دهند و حتی شنیده شده است که سانگ یانگ کوراندو پایه تولید این خودرو خواهد بود و به نوعی سانگ یانگ کوراندو برقی به بازار عرضه خواهد شد که قطعا یک تجربه هیجان انگیز از این خودرو خواهد بود.

SsangYong e-SIV Concept + سانگ یانگ کوراندو برقی به بازار عرضه می‌شود
SsangYong e-SIV Concept + سانگ یانگ کوراندو برقی به بازار عرضه می‌شود

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی سانگ یانگ که یکی از شرکتهای با کیفیت در زمینه تولید خودرو است برای حفظ رقابت پذیری و تولیدات خود در بازارهای جهانی در حال تلاش برای تولید محصولات الکتریکی است تا بتواند نیاز مشتریان خود را برطرف کرده و سهم بازارش را حفظ نماید.

طبق شنیده ها سانگ یانگ کوراندو خودرویی است که احتمالا الکتریکی خواهد شد و اولین محصول در این دسته بندی خواهد بود که توسط این خودروساز به بازار عرضه می‌شود. طبق شنیده‌ها زمان عرضه این خودرو سال 2020 میلادی خواهد بود و مشتریان می ‌بایست تا دو سال دیگر شاهد رونمایی از این خودرو باشند.

البته گفته می‌شود که سانگ یانگ برای تولید این خودروی الکتریکی از کانسپت e-SIV استفاده می‌کند و با توجه به تصاویری که از این کانسپت در دست داریم به نظر می‌رسد این خودروساز بتواند سهم بازار خوبی را در خودروهای الکتریکی با توجه به طراحی فوق العاده آن، کسب نماید.

از دیگر اطلاعاتی که در مورد سانگ یانگ کوراندو الکتریکی منتشر شده طول بیشتر این خودرو است که نسبت به نسخه معمولی خواهد داشت. این خودرو از یک محرک تمام الکتریکی بهره خواهد بود که توانایی تولید 190 اسب بخار را داشته و به نظر می‌رسد با توجه به رقبای موجودی که در حال حاضر از آن سراغ داریم (به شرط عدم تغییر!) سانگ یانگ کوراندو الکتریکی می‌تواند یک اتفاق بسیار بزرگ برای این کمپانی تلقی شود.

باطری استفاده شده در سانگ یانگ کوراندو الکتریکی یک نمونه 61.5 کیلوواتی است که با یک بار شارژ کامل راننده می‌تواند تا حداقل 320 کیلومتر و حداکثر 450 کیلومتر با توجه به نوع جاده و نحوه رانندگی از آن استفاده نماید.

طبق اعلام مسئولین این شرکت سانگ یانگ کوراندو الکتریکی می‌تواند یک تحول بسیار بزرگ برای این شرکت باشد و بتواند در عرصه خودروهای ارزان قیمت این چنینی، نیاز بازار را برطرف نماید. البته گفتنی است که قطعا استفاده از مدل های استاندارد برای تولید این نوع از خودروها می تواند عملکرد بهتری را در اختیار کمپانی و مشتریان قرار دهد ولی قطعا سانگ یانگ کوراندو الکتریکی می‌تواند نظر بسیاری از اهالی بازار را به خود جلب نماید.

همچنین از دیگر اطلاعات موجود در مورد این خودرو می‌توان به طراحی متفاوت عقب آن اشاره کرد که قطعا زیبایی دوچندانی به آن می‌دهد و گفته می‌شود امکانات و آپشن های داخلی این خودرو نیز همراه با پیشرفت هایی که در دو سال آتی رخ می‌دهد تغییر کرده و سانگ یانگ قصد دارد با عرضه یک محصول بسیار بروز و با تکنولوژی بالا عقب ماندگی خود را در سالهای اخیر در زمینه خودروهای الکتریکی جبران کرده و یک ورود بسیار با کیفیت و خوب را در بازار داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.