جدیدترین شرایط پیش فروش بی‌وای‌دی S7 اعلام شد (تیرماه 97)

شرکت خودروسازی کارمانیا یکی از شرکت‌های نوپا در ایران است که با همکاری برند بی‌وای‌دی توانسته خط مونتاژ محصولات این شرکت را در ایران راه اندازی نماید که توجه مشتریان را نیز جلب کرده است. این شرکت در جدیدترین بخشنامه خود از شرایط پیش فروش بی‌وای‌دی S7 رونمایی کرد که جزئیات آن در ادامه خواهد آمد.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی کارمانیا نماینده و همکار گروه خودروسازی BYD در ایران جدیدترین شرایط فروش بی‌وای‌دی S7 را اعلام کرد که مشتریان می‌توانند از امروز با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند. همچنین زمان اتمام این طرح همزمان با اتمام ظرفیت تعیین شده خواهد بود.

مشتریان و متقاضیان خرید این خودرو برای ثبت سفارش خود می‌بایست مبلغ 70 میلیون تومان به حساب این شرکت واریز نمایند که موعد تحویل این خودروها دی ماه 97 قید شده است.

همچنین سود مشارکت و سود انصرافی برای این طرح در نظر گرفته نشده است و مشتریان در صورت انصراف صرفا مبلغ پرداختی را دریافت خواهند کرد. مابه‌التفاوت پیش پرداخت و مبلغ به روز خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص و از مشتری دریافت می‌شود.

1 نظر
  1. مرتضی می گوید

    متاسفم برای خودم ، مردمم و مملکتم … ظلم و زور و اجحاف …. بخرید اینقدر بخرید جیب اینا رو پر کنید … مردم و خودمون رو بدبخت کنید ….. خنده دار اینجاست که .. شرایط سود مشارکت و انصراف رو هم برمیدارن … خدایا این همه جرات رو رو از کجا اوردن ایییینااااا

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.