شاسی بلندهای هن‌تنگ وارد بازار شدند + قیمت

بازار خودروهای خارجی به قدری دچار نوسان و گرانی شده که حالا مشتریان این بازار صرفا افرادی هستند که یا قبل از این دارای خودروی خارجی بوده‌اند و یا به هر ترتیبی که هست، جزو قشر مرفه و ثروتمند جامعه محسوب می‌شدند و قشر متوسط جامعه که نهایتا بودجه‌ای در حدود 200 میلیون تومان برای خرید خودرو کنار گذاشته بود (در بهترین حالت)، گزینه‌هایی جز خودروهایی از جمله هن‌تنگ تازه وارد ندارند که قیمت نهایی آنها نیز اعلام شد.

به گزارش چرخان، شرکت عظیم خودرو که از جمله شرکت‌های بسیار جنجالی در زمینه واردات خودروهای خارجی محسوب می‌شود، جدیدا اقدام به واردات محصولات هن‌تنگ چینی کرده است که قبل از این، محصولات این برند خودروساز چینی را بررسی کرده‌ایم.

فروش این خودروها با قیمتی رقابتی نسبت به سایر محصولات چینی بوده و با موعد تحویل کوتاه مدت به مشتریان تحویل داده می‌شود.

قیمت هنگ تنگ ایکس5

اولین خودروی عرضه شده توسط این شرکت هن‌تنگ X5 است که با مدل 2018 و قیمت 136 میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. از جمله مشخصات این خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی داخلی با توجه به آنکه از خودروهای آلمانی کپی شده، خوب از آب درآمده و می‌تواند فضای داخلی ایکس۵ را با تریم دو رنگ دوست داشت. از جمله تجهیزات رفاهی و ایمنی هن‌تنگ ایکس ۵ می‌توان به کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، کیسه هوای جانبی، سیستم کنترل فشار باد لاستیک‌ها TPMS، سیستم هشدار سوختن لامپ‌ها، سیستم ضد سرقت خودرو، بدنه با مقاومت بالا و طراحی قفسه‌ای، ادامه…

قیمت هنگ تنگ ایکس7

دومین مدل عرضه شده از این برند نیز هن‌تنگ X7 است که با مدل 2018 و با قیمت 157 میلیون تومان به مشتریان فروخته می‌شود. از جمله ویژگی‌های این خودرو نیز می توان به توضیح زیر اشاره کرد:

رادار جلو، رادار عقب، چراغ هالوژنی، چراغ زنونی، چراغ رانندگی در روز، قابلیت تنظیم ارتفاع نور چراغ‌های جلو، چراغ مه شکن جلو و عقب، گرم کن شیشه عقب، برف پاکن جلو و عقب از نوع ضد خش، سنسور باران، تنظیم برقی آینه ها، گرم کن آینه های جانبی، آینه های تاشو برقی، ادامه …

به سوپر گروه خودروهای هن تنگ در تلگرام ملحق شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.