Ural Air روسی؛ موتور سیکلتی با همراهی پهپاد!

چه چیزی می‌تواند از یک موتورسیکلت بهتر باشد؟ شاید یک موتورسیکلت با یک اتاقکی که آن را همراهی می‌کند ایده بدی نباشد؛ اما چه چیزی می‌تواند بهتر از یک موتورسیکلت با یک اتاقک همراه باشد؟ بدون شک موتورسیکلتی که یک پهپاد نیز آن را همراهی کرده و به کمکش می‌آید!

شرکت روسی سازنده این موتورسیکلت اتاقک دار، هدفش تلفیق سنت که همان طراحی این موتورسیکلت باشد با فن‌آوری‌های مدرن است. شرکتی که در سال 1941، در شوروی سابق تأسیس‌شد و مهارت و تجربه زیادی در ساخت این‌گونه وسایل نقلیه موتوری دارد. مهارتی که این بار با دفعه‌های پیش کمی تفاوت داشته و به همراه خود، یک پهپاد همراه با کنترل از راه دور را نیز همراهی کرده است.

این روبات پرنده دوربین‌دار که در قسمت نوک اتاقک موتورسیکلت نصب‌شده است، با یک کنترلر برای هدایت از راه دور همراه گردیده است. پرنده‌ای که شارژ آن از طریق یک کابل USB بوده و روی موتورسیکلتی قرارگرفته که امکاناتی مانند چراغ‌های کمکی مه شکن LED، مکانی مخصوص دوربین برای ردگیری راننده موتور، باربند مخصوص چمدان، چرخ زاپاس، جعبه‌ابزار و یک بیل دارد.

همه این امکانات به راننده این موتورسیکلت امکان یک سفر مهیج و جذاب آفرودی و به کمک‌راننده آن‌که داخل اتاقک می‌نشیند نیز قابلیت هدایت پهپاد را می‌دهد.

ترکیب رنگی این موتورسیکلت نیز نارنجی-مشکی بوده و با نشانی از شرکت Ural Motorcycles مزین شده است.

شرکت Ural، تنها 40 نسخه از موتورسیکلت Air را خواهد ساخت. موتورسیکلتی که دوچرخ محرک بوده و باقیمت نهایی 17,999 دلار به دست مشتریان خواهد رسید.

منبع Carscoops
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.