قیمت جدید و رسمی همه محصولات خانواده سمند مشخص شد + جزئیات

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها در بخشنامه‌های مختلف نسبت به اعلام قیمت جدید محصولاتش فعال بود و بسیاری از محصولات بالای 45 میلیون تومان را افزایش داده بود دقایقی قبل لیست قیمت بسیاری از محصولات پرتیراژ خود را اعلام کرد که افزایش قیمت صورت گرفته نسبت به پیش بینی‌ها کمتر بوده است. در این خبر جزئیات افزایش قیمت محصولات خانواده سمند تقدیم نگاهتان می‌شود.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌های جداگانه از قیمت جدید محصولات پرتیراژ خود رونمایی کرد که طبق مشاهدات اولیه به نظر می‌رسد که تلاش‌های وزارت صنعت برای کاهش اندک قیمت‌ها مثمر ثمر بوده و از افزایش قیمت‌های 70-80 درصدی محصولات خبری نیست.

در اولین اطلاعیه صادر شده قیمت تمام محصولات خانواده سمند این گروه خودروسازی به شرح زیر تغییر کرده است:

سمند ال ایکس سال بنزینی مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو4 بهینه با قیمت جدید 435,973,000 ریال به مشتریان عرضه می‌شود.

این رو هم بخون:

سمند ال ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو4 با قیمت 469,081,000 ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

سمند ال ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با مخزن 100 لیتری و کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو4 با قیمت جدید 476,034,000 ریال درج قیمت شده است.

سمند ال ایکس EF7 بنزینی با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو4 نیز با قیمت جدید 446,409,000 ریال به مشتریان فروخته خواهد شد.

گفتنی است که تمام تعهدات جدید این شرکت در پاییز و زمستان سال جاری با نرخ جدید تحویل مشتریان خواهد شد و همچنین گفتنی است که به گفته مدیرعامل ایران‌خودرو به زودی شاهد عرضه طرح‌های فروش متنوع برای محصولات مذکور خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.