قیمت جدید و رسمی مدل‌های مختلف پژو پارس ایران‌خودرو اعلام شد

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها در بخشنامه‌های مختلف نسبت به اعلام قیمت جدید محصولاتش فعال بود و بسیاری از محصولات بالای 45 میلیون تومان را افزایش داده بود دقایقی قبل لیست قیمت بسیاری از محصولات پرتیراژ خود را اعلام کرد که افزایش قیمت صورت گرفته نسبت به پیش بینی‌ها کمتر بوده است. در این خبر جزئیات افزایش قیمت محصولات خانواده پژو پارس این شرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌های جداگانه از قیمت جدید محصولات پرتیراژ خود رونمایی کرد که طبق مشاهدات اولیه به نظر می‌رسد که تلاش‌های وزارت صنعت برای کاهش اندک قیمت‌ها مثمر ثمر بوده و از افزایش قیمت‌های 70-80 درصدی محصولات خبری نیست.

در اولین اطلاعیه صادر شده قیمت تمام محصولات خانواده پژو پارس این گروه خودروسازی به شرح زیر تغییر کرده است:

پژو پارس سال با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و سیستم اخطار سرقت و یورو4 بهینه این شرکت با قیمت جدید 530,085,000 ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

این رو هم بخون:

پژو پارس سال با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و یورو4 بهینه این شرکت با قیمت جدید 527,757,000 ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

پژو پارس سال دوگانه سوز با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و یورو4 با قیمت جدید 549,146,000 ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

دیگر محصول این شرکت با مشخصات پژو پارس LX با موتور 16 سوپاپ (TU5) با مالتی پلکس با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و هندزفری و ایموبیلایزر و ترمز چرخهای عقب دیسکی و رینگ فولادی و یورو4 بهینه با قیمت جدید 541,876,000 ریال به مشتریان فروخته خواهد شد.

پژو پارس LX با موتور 16 سوپاپ (TU5) با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و هندزفری و ایموبیلایزر و ترمز چرخهای عقب دیسکی و سیستم اخطار سرقت با رینگ فولادی و یورو4 بهینه آخرین محصول از خانواده این مدل از خودروهای این شرکت است که با قیمت جدید 544,232,000 ریال درج قیمت شده است.

گفتنی است که تمام تعهدات جدید این شرکت در پاییز و زمستان سال جاری با نرخ جدید تحویل مشتریان خواهد شد و همچنین گفتنی است که به گفته مدیرعامل ایران‌خودرو به زودی شاهد عرضه طرح‌های فروش متنوع برای محصولات مذکور خواهیم بود.

4 دیدگاه
 1. حاج بهروز می گوید

  ببینم فقط موقع رای گیری و انتخابات مردم مهم میشن بعدش دیگه هیچی!! کلا فراموش میشن و باید تمام فشارها رو مردم تحمل کنن. مگه ما چکار کردیم که این همه گرونی رو باید متحمل بشیم؟

   
 2. ناشناس می گوید

  مطمئن باشید دو ماه دیگه با شروع سال نو درخواست مجدد افزایش قیمت میدهند تا قیمتها به قول خودشون به حاشیه بازار نزدیک بشه.ضمن اینکه با همین قیمتهای اعلامی هم فروش فوری نخواهند داشت.فقط طبقه متوسط و حقوق بگیر زیر بار گرانیهای سرسام اور و با حقوق ثابت باید کمرش خورد شود.

   
 3. رضا می گوید

  کسی به فکر مردم نیست ۲۰۶که بوده ۴۲میلیون اعلان شده ۵۴۵۰۰تومان ۱۲تومان ما به التفاوت منی که با۱۰سال زندگی مشترک وبا وام هنوز نتونستم پول خرید یک ۲۰۶رو جمع کنم حالا ججوری ۱۲تومان ما به التفاوت روبیارم از کجا برم دزد دی کنم

   
 4. مرتضی می گوید

  نخریم

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.