Take a fresh look at your lifestyle.

قیمت جدید و رسمی مدل‌های مختلف پژو 405 ایران‌خودرو اعلام شد

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها در بخشنامه‌های مختلف نسبت به اعلام قیمت جدید محصولاتش فعال بود و بسیاری از محصولات بالای 45 میلیون تومان را افزایش داده بود دقایقی قبل لیست قیمت بسیاری از محصولات پرتیراژ خود را اعلام کرد که افزایش قیمت صورت گرفته نسبت به پیش بینی‌ها کمتر بوده است. در این لیست قیمت جزئیات آخرین تغییرات نرخ مربوط به خانواده پژو 405 مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌های جداگانه از قیمت جدید محصولات پرتیراژ خود رونمایی کرد که طبق مشاهدات اولیه به نظر می‌رسد که تلاش‌های وزارت صنعت برای کاهش اندک قیمت‌ها مثمر ثمر بوده و از افزایش قیمت‌های 70-80 درصدی محصولات خبری نیست.

در اولین اطلاعیه صادر شده قیمت تمام محصولات خانواده پژو 405 این گروه خودروسازی به شرح زیر تغییر کرده است:

پژو 405 بنزینی (GLX) با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو4 بهینه اولین خودرو از سری محصولات خانواده پژو 405 این شرکت است که با قیمت 428,292,000 ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

پژو 405 دوگانه سوز (GLX) با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو4 دومین مدل از محصولات این خانواده که با قیمت جدید 451,700,000 ریال در این لیست قابل مشاهده است.

پژو 405 بنزینی (SLX) با موتور 16 سوپاپ (TU5) و ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو4 بهینه آخرین مدل از محصولات این سری از تولیدات ایران‌خودرو است که با قیمت 456,388,000 ریال به مشتریان عرضه می‌شود.

گفتنی است که تمام تعهدات جدید این شرکت در پاییز و زمستان سال جاری با نرخ جدید تحویل مشتریان خواهد شد و همچنین گفتنی است که به گفته مدیرعامل ایران‌خودرو به زودی شاهد عرضه طرح‌های فروش متنوع برای محصولات مذکور خواهیم بود.

4 دیدگاه
 1. جلیل جعفری می گوید

  قیمت خیلی گرون هست مردم از کجا بیارن واقعا خودتون فکرشو کردین

 2. احسان می گوید

  پژو۴۰۵شرایطی موجود است

  1. ارش می گوید

   شرایط چیه

 3. محمدرضا می گوید

  واقعا هیچ نظارتی رو بازار خودرو نیست
  برا ماها که قشر کارگر هستیم ، هزار سال دیگه هم نمیتونیم ی پراید گوزو بخریم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.