قیمت جدید و رسمی مدل‌های مختلف پژو 206 ایران‌خودرو اعلام شد

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها در بخشنامه‌های مختلف نسبت به اعلام قیمت جدید محصولاتش فعال بود و بسیاری از محصولات بالای 45 میلیون تومان را افزایش داده بود دقایقی قبل لیست قیمت بسیاری از محصولات پرتیراژ خود را اعلام کرد که افزایش قیمت صورت گرفته نسبت به پیش بینی‌ها کمتر بوده است. در این خبر جزئیات تغییرات قیمتی محصولات خانواده پژو 206 این شرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌های جداگانه از قیمت جدید محصولات پرتیراژ خود رونمایی کرد که طبق مشاهدات اولیه به نظر می‌رسد که تلاش‌های وزارت صنعت برای کاهش اندک قیمت‌ها مثمر ثمر بوده و از افزایش قیمت‌های 70-80 درصدی محصولات خبری نیست.

در اولین اطلاعیه صادر شده قیمت تمام محصولات خانواده پژو 206 این گروه خودروسازی به شرح زیر تغییر کرده است:

پژو 206 صندوقدار (V8) با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو4 بهینه این شرکت با قیمت جدید 555,933,000 ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

پژو 206 تیپ 2 با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و یورو4 بهینه با قیمت جدید و رسمی 471,742,000 به مشتریان این شرکت عرضه خواهد شد.

پژو 206 تیپ 5 با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو4 بهینه آخرین مدل از محصولات قابل عرضه از پژو 206 این شرکت است که با قیمت 545,266,000 ریال به مشتریان عرضه خواهد شد.

 

گفتنی است که تمام تعهدات جدید این شرکت در پاییز و زمستان سال جاری با نرخ جدید تحویل مشتریان خواهد شد و همچنین گفتنی است که به گفته مدیرعامل ایران‌خودرو به زودی شاهد عرضه طرح‌های فروش متنوع برای محصولات مذکور خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.