هوندا آکوردی که لامبورگینی آونتادور شد

سوپراسپرت‌ها و هایپرکارها همیشه قیمت بالایی داشته‌اند و برخی از آنها بعنوان محبوب‌ترین و کامل‌ترین مدل، دور از دسترس هر شخصی بوده است. تقریبا همه ما به این مسئله آگاهیم که این محصولات، فقط برای میلیاردرها آماده می‌شوند و افراد عادی جامعه توان خرید سوپراسپرت‌هایی مانند لامبورگینی و بوگاتی را ندارند. برخی اخلار هم نشان می‌دهند که مالکان میلیاردر خیلی سریع از این خودروها خسته می‌شوند و آنها را در گاراژ مملوء از خودروهای گران‌قیمت خود راها می‌کنند.

این رو هم بخون:

لازم به ذکر است که خودروهای سوپر اسپرت محصولاتی هستند که توان حرکتی بالایی دارند و معمولا سرعت سرسام‌ آوری را مالکان با این خودروها تجربه خواهند کرد. اخیرا یک شرکت با نام Executive Modcar Trendz یک سوپراسپرت معروف را شبیه سازی کرده و زمانی که متوجه شوید این خودرو بر روی هوندا آکورد 4 در سوار شده، شگفت‌زده‌تر خواهید شد تصور اینکه چگونه چگونه یک آکورد بزرگ به لامبورگینی آونتادور کوپه‌ تبدیل شده، بسیار سخت است اما از لحاظ ابعاد و بدنه، این خودرو کمی متفاوت از نمونه اصلی هست که بطور مثال می‌توان به ارتفاع بسیار بیشتر سقف خودرو در مقایسه با آونتادور واقعی و زاویه پوشش پیشرانه و بخش عقبی اشاره کرد.

اما معمولا در نگاه اول کسی متوجه این تفاوت نمی‌شود و آن را یک آوانتادور می‌بیند. رنگ بدنه بسیار مشابه رنگ آرانچیو آرگوس آونتادور است و بخش‌هایی همچون چراغ‌های جلو و عقب کاملا مشابه نمونه اصلی است. به احتمال زیاد پیشرانه همان موتور هوندا آکورد ۴ درب است و خبری از موتور قدرتمند لامبورگینی در این خودرو نخواهد بود. این نوع شبیه‌سازی‌ها بیشتر برای جلب توجه و نمایش قدرت یک کمپانی در تغییر خودروها پدید می‌آیند و طرفداران مخصوص خود را نیز دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.