جزئیات پیش فروش محصولات ایران‌خودرو و زمان ارائه شرایط فروش

پیش فروش محصولات ایران‌خودرو به تازگی آغاز شده و اعلام قیمت جدید محصولات این شرکت و همچنین مجوز ارائه شده برای افزایش قیمت محصولات تا قیمت حاشیه بازار عملا اتفاقی است که خودروسازان را به سر منزل مقصود رسانده و حالا این خودروسازان هستند که برای جلب مشتری برنامه ریزی می‌کنند و با گذشت یک الی دو ماه از قیمت گذاری جدید، عملا شاهد وضعیتی خواهیم بود که خودروسازان کما فی‌السابق برای کسب رضایت مشتریان دست و پا خواهند زد ولی شنیده‌ها حاکی از این است که مرحله پیش فروش بسیاری از محصولات این شرکت صادر شده است.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو به تازگی قیمت مخصوص تحویل تعهدات قبل از دی ماه خود را با افزایش 30 درصدی اعلام کرد که طبق مجوزی که وزارت صنعت به این شرکت ارائه کرده عملا در روزهای ابتدایی بهمن ماه شاهد عرضه محصولات این شرکت با قیمت‌های جدید (5 درصد زیر قیمت بازار) خواهیم بود و تمامی تعهدات نیز با قیمت‌های به‌روز خواهد بود که طبیعتا موج جدیدی از انصراف‌ها را در پی خواهد داشت!

فروش خودروهای کارکرده ایران‌خودرو گرانی خودرو محصولات ایران‌خودرو تورم خودروطبق اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت خودروسازی ایران‌خودرو این شرکت توانسته مجوز پیش فروش و فروش فوری بسیاری از محصولات خود را دریافت کرده و همان‌طور که برای دو محصول هایما اس 5 و پژو پارس اتوماتیک شرایط فروش ویژه ای را عرضه کرد، برای دیگر محصولات نیز این اتفاق خواهد افتاد که طبیعتا بسیاری از مردم منتظر دریافت شرایط فروش ویژه برای بسیاری از محصولات از قبیل سمند و پژو هستند که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند.

مصطفی خان کرمی، معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران‌خودرو در مصاحبه‌ای پیرامون برنامه‌های این شرکت برای فروش و پیش فروش محصولات این شرکت گفت: ما به دنبال ارائه طرح پیش فروش زمستانی برای محصولات پرطرفدار و پرتیراژ خود هستیم و این اقدام برای رفع نیاز بازار صورت می‌گیرد. از جمله خودروهایی که در این شرایط فروش به مشتریان عرضه می‌شود، می‌توان به پژو 405، پژو پارس دوگانه سوز، سمند ال‌ایکس 7EF پایه گاز سوز و بنزینی، پژو 206 تیپ 2 و تیپ 5 اشاره کرد. تحویل خودروهای مذکور نیز از مرداد ماه سال آینده خواهد بود و در موعدهای مختلف به مشتریان عرضه خواهد شد.

ایران‌خودروگفتنی است که این شرکت در حالی از شرایط فروش جدید برای محصولاتش خبر می‌دهد که شنیده‌ها حاکی از انصراف‌های گسترده مشتریان از پیش فروش‌های قبلی است و این اتفاق باعث شده تا ایران‌خودرو به شدت با مشکل نقدینگی روبرو شود! احتمالا شرایط فروشی که از ابتدای بهمن ماه به مشتریان عرضه می‌شود با جزئیات و امتیازات گوناگونی همراه خواهد بود و این اقدام به منظور جذب نقدینگی بیشتر صورت می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.