جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو با قیمت حاشیه بازار (7 اردیبهشت 98)

بازار خودروهای داخلی این روزها در تب و تاب فروش‌های فوری خودروسازان بوده و تا حد زیادی این فروش‌ها توانسته تعادل را به بازار خودرو برگرداند که حالا ایران‌خودرو برای چندمین بار در سال جاری اقدام به عرضه شرایط فروش فوری برای محصولاتش کرده که با شرایط مشابه طرح‌های قبلی به مشتریان عرضه می‌شود.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان متقاضی خرید محصولات این شرکت می‌توانند با قیمت حاشیه بازار و با شرایط ذکر شده در این بخشنامه اقدام به خرید دو خودروی پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 بنزینی نمایند که به صورت محدود بوده و به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.

پژو 207 صندوقدار ایران‌خودروخودروهای عرضه شده در این شرایط فروش:

این رو هم بخون:
  • اولین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 206 تیپ 2 یورو 4 بهینه است که در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای، قرمز دو پوششه، آبی کاسپین، گیلاسی و با قیمت 67 میلیون و 283 هزار تومان برای مشتریان قابل سفارش خواهد بود.
  • دومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 بنزینی یورو 4 بهینه است که در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال و با قیمت های 63 میلیون و 160 هزار تومان در معرض فروش قرار گرفته خواهد شد.
  • گفتنی است که موعد تحویل این خودروها 30 روز کار عنوان شده و با توجه به اینکه صرفا 20 درصد از تولیدات روزانه ایران خودرو برای این طرح فروش اختصاص می‌یابد، دسترسی به اینترنت مناسب و سرعت عمل مناسب در ثبت سفارش بسیار مهم خواهد بود.

ایران‌خودرو پژو 206 و وانت آریسانگفتنی است که این شرکت در روزهای اخیر بسیاری از محصولات خود از قبیل سمند، آریسان، پژو پارس و سایر محصولات را به صورت فروش فوری به مشتریان عرضه نموده که با استقبال خوبی روبرو شده است.

شرایط اعلامی برای فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

  • مدل تحویلی تمام خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش متعلق به سال 98 خواهد بود.
  • هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و بدیهی است امکان ثبت نام برای مشتریانی که در طرح‌های روز قبل شرکت داشتند، وجود نخواهد داشت.
  • همانند طرح‌های قبلی، ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری محدود بوده و طبیعتا به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
  • مشتریان متقاضی خرید در این طرح فروش می توانند بسته به نیاز از شرایط ویژه خرید کارت طلایی تک ستاره این شرکت نیز بهره مند شوند.
  • مشتریانی که در ماههای اخیر اقدام به خرید محصولات این شرکت کرده اند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
  • تمامی سفارشات از طریق سایت فروش رسمی این شرکت قابل ثبت خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.