کرمان موتور در مورد افزایش قیمت محصولاتش شفاف سازی کرد

این روزها اخبار مربوط به افزایش قیمت محصولات شرکت‌های مختلف با حواشی زیادی همراه بوده و معمولا رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی نسبت به این افزایش قیمت‌ها واکنش‌های متفاوتی دارند که از جمله این واکنش‌ها مربوط به افزایش قیمت محصولات کرمان موتور بوده که رسانه‌های مختلف نسبت به این گرانی‌ها اعتراض کرده و حالا کرمان موتور در بیانیه‌ای پاسخ این دسته از رسانه‌ها را داده است.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی کرمان موتور که از جمله شرکت‌های فعال در زمینه فروش و عرضه خودروهای کره‌ای و چینی است و به نوعی سومین تولیدکننده خودرو در کشورمان محسوب می‌شود، در بیانیه‌ای نسبت به شایعات و انتقادات مختلف پیرامون افزایش قیمت‌های اخیر محصولاتش واکنش نشان داده و توضیحاتی را پیرامون این موضوع ارائه کرده است.

این رو هم بخون:

هیوندای النترا 2018از جمله مواردی که کرمان موتور در اطلاعیه خود بدان اشاره داشته است، مساله عدم تحقیق و بررسی بعضی از رسانه‌های خاص است که بدون توجه به دلایل افزایش قیمت‌ها، صرفا به جهت مخدوش کردن ذهن مردم نسبت به این برند، وارد عمل شده و بدون توجه به علت اصلی گرانی‌ها سعی در تخریب نام این شرکت داشته‌اند.

از جمله دلایلی که کرمان موتور در این بیانیه به آن اشاره کرده مساله افزایش نرخ ارز نیمایی است که چیزی در حدود 25 درصد رخ داده و بدیهی است با توجه به تامین قطعات و مواد لازم این شرکت با استفاده از این نرخ ارز، افزایش قیمت‌ها نیز منطقی است. همچنین از جمله دلایل دیگر اشاره شده در این بیانیه مواردی از جمله افزایش هزینه تامین قطعات، افزایش دستمزدها و همچنین افزایش هزینه حمل بوده که البته مستندات آن نیز قابل دسترسی است.

این شرکت در ادامه به منویات و بیانات مقام معظم رهبری پیرامون سال تولید ملی اشاره کرده و از اهتمام خود برای پاسداشت این شعار و همچنین تحقق آن گفته است و اضافه نموده که از هیچ تلاشی برای احقاق حقوق کارگران و زحمتکشان خود دریغ نخواهد کرد.

1 نظر
  1. عباس می گوید

    با سلام :

    لطفا اسناد را در اختیار رسانه ها قرار دهید . اگر خودرویی را که در دنیا حدود ۱۳۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان ارزش گذاری شده است و قیمت دارد ، با ۲۱۰ میلیون تومان به دست مصرف کننده می رسانید بنظرم باید کرمان موتور را تعطیل کنید .

    خدا از شما نگذرد .

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.